Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? 20 éves...

Ez normális dolog? 20 éves fiú vagyok és néha úgy viselkedem mintha 5-6 lennék, játtszom meg ilyenek, és vágyom a babusgatásra. Aztán mikor ennek vége roszul érzem magam, lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés

a szüleim normálisak, és nem csecsemőként kezelnek de amikor veszik a lapot hogy milyen "mindset" ben vagyok akkor anyukám is meg apám is simán kicsiként kezel. na most okés, csak ez normális? volt már barátnőm is, de nem igen ment a kapcsolat mert ő többet akart mint én, szexkapcsolatot, és szerinte beteges vagyok. vizont én nem vágyom annyira a szexre, persze arra is de inkább kicsit játékosabb vagyok vagy mi.


20f


2014. máj. 13. 14:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%

"de nekem a szex egy kapcsolatnak egy nagyon fontos eleme"

Ha ezért elhagyod a szerelmes fiút- akkor valószínű veled van baj- telhetetlen vagy. Ideje van az ölelésnek és az együttlétnek.

Semmi sem teszi hamarabb tönkre a szeremet, mint a mohóság. Olyan sáska effektus, ami ilyen:

"A nőstény néha felfalja a hímet párzás után, de akár a nemi aktus közben is (a hím gyakran akkor is folytatja a párzást, ha a feje vagy más testrészei már hiányoznak)."

2014. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

"de nekem a szex egy kapcsolatnak egy nagyon fontos eleme"

Ha ezért elhagyod a szerelmes fiút- akkor valószínű veled van baj- telhetetlen vagy. Ideje van az ölelésnek és az együttlétnek.

"Semmi sem teszi hamarabb tönkre a szeremet, mint a mohóság. Olyan sáska effektus, ami ilyen:

"A nőstény néha felfalja a hímet párzás után, de akár a nemi aktus közben is (a hím gyakran akkor is folytatja a párzást, ha a feje vagy más testrészei már hiányoznak)."



Szólá az EMBER!! DE MINEK!!!!

2014. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de nem vagy férfi, csak egy gyerek. Szerintem rossz környezetben szocializálódtál. Nekem katonatanáraim mondták annak idején, hogy baj ha kis-srácok nevelésében nem kapnak erőteljes szerepet férfiak, már ekkor ki kell bennük alakítani az egészséges versengést, küzdeni akarást.
2014. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Mit nevezel egészségesnek? azt ami természetes vagy amit te módosítasz a természetben? miért lenne jó az ha egy általad elfogadot ideológiát ráerőszakolsz valakire mindenféle választási lehetőség nélkül? csak mert szerinted az a normális ezért márnak is jó alapon cselekszel? Van bennem kűzdeni akarás. éppen most is kűzdök, még pedig az elveimért.
2014. máj. 13. 15:24
 15/32 anonim ***** válasza:
Kérdező Te csak provokálsz!
2014. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
nem provokációnak szántam tényleg lelkiismeret furdalásom van ezek után de itt rákattantak a hormonjaimra és ilyenekkel piszkálnak.... mikor nem is az volt a kérdésem.
2014. máj. 13. 15:31
 17/32 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Az semmi esetre sem egészséges, ha 20 évesen burokban élve szülői babusgatásra vágysz, és hagyod hogy azt a csajt aki neked szimpatikus és akinek tetszenél végül más dugja helyetted.
2014. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%
Pedig nem ártana egy orvos. Most is tiszta hisztérika vagy.
2014. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

nem baj ha idősen megmarad benned a gyerek a lényeg hogy a fontos dolgokban tudj felnőttként viselkedni. a szex meg olyan hogy mindenkinek más elvárásai vannak ezzel kapcsolatban de fontos hogy olyan párt találj aki ezt eltudja fogadni, mert hiába a szerelem egy idő után ez nehézségeket fog okozni.a párom pl szeret számítógépen játszani és folyton hülyül de tudom hogy nehéz esetben számíthatok rá és ennyi elég.

Kell az embernek a kényeztetés hisz ha magunkat nem szeretjük nem tudunk másokat szeretni de tudni kell meghúzni a határt.pl.: ne legyél óriásbébi mint az a 40 éves pasi aki szeretett pelusban lenni és babaként élni XD

2014. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!