Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jön a férjem fia, gyomoridegem...

Jön a férjem fia, gyomoridegem van ha rá gondolok!?

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves fia.Mindig is imádtam,sokat foglalkozok vele,viszem magammal mindenhova.Mindig mindent megtettem,hogy neki jó legyen.Olyan édes kisfiú volt eddig de most egy hónapja elviselhetetlen.Hogyan derítsem ki mi baja?Ha kérdezem nem mondd semmit.Gonoszkodik mindenkivel,beszól mindenkinek,üvölt minden ok nélkül és szemétkedik minden élőlénnyel.

Dokinál már voltunk vele nem mondott semmi okosat.Mi lehet vele?Hogy segíthetnék neki???

Apuka tanácstalanabb mint én,anyuka annyit mondd csináljunk vele valamit mert elviselhetetlen.


2014. máj. 16. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Apának nem ártana a sarkára állnia!!
2014. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Én is a kamaszkorra tippelek. Mostanra értette meg, hogy azt tesz amit akar, mert nincs mitől félnie. Max jön egy újabb ejnye-bejnye. Persze titeket is értelek, mert új a helyzet, és az ember ilyenkor csak kapkodja a fejét.


Nekem már idősebbek, de én is végigcsináltam ezt.


Most szabjatok határokat, mert később rosszabb lesz. Szóval a gép az Isten? Hát büntessétek azzal. Ha szemtelen, egy délutánra elvenni a gépet./én a kábelt szoktam kivinni/. Ha első alkalommal a büntetés hallatán dühkitörése lesz, akkor lehet mondani, hogy újabb szemtelenség, holnap délelőttig kitolva a büntetés. Ha tovább folytatja jöhet a délután, és ezt addig, amíg nem nyugszik le. Nálunk volt, hogy egy hétre duzzadt ezzel a módszerrel. Utána csöndbe maradt a fiam, azóta tudja, hogy összeteheti a kezét ha csak fél nap.

Ott kell megszorítani, ahol fáj neki.


Amikor a gép nem elég, akkor veszem el a telefont is. Azt is fél napokra. Rajta múlik, hogy hányszor fél nap.

2014. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nehéz időszak ez neki is.

[link]


[link]

2014. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsaitokat,igyekszem betartani
2014. máj. 16. 15:04
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

"#6 Ki se lehet a gép mellől robbantani.Ha erre teszünk próbát üt vág.... "

Függőségi tünetek! Addiktológushoz, ha nem tudjátok ebből kiemelni. Sajnos, mondják, hogy a gépfüggőség kezelése nehéz, mint az alkoholfüggőség. És mivel ez fiatalabb korban kezdődik, ha időben nem kapják el - még nehezebb lesz.

2014. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%
Bazsd pofán valamivel és majd megtanulja, hogy kuss a neve.
2014. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%
Addigtológus??2 nyakleves,aztán ha nem bír magával mehet a 3dik.Ha meg üvöltözik nem vagy az anyja,csomagold össze a kis motyóját mehetsz haza anyádhoz dilizni.majd tudni fogja hány kg-os ha nálatok van.Apa meg ha mottyog akkor ne tesze toszáskodjon a hülye gyerekével,ha nem nevelje meg.Na ott van,anyának több esze van,csináljatok vele valamit...szabad a nyakleves.ártani nem fog neki,vissza vesz a gyújtásából.
2014. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

számítógép

eltenni ha nem lehet jelszót rá :-)

vagy egyszerűen tegyétek el a monitort :-)


szerintem kicsit sokat van a gép előtt

okostelcsit otthon hagyni


leültetni és határokat szabni

és a megfelelő büntetés ha megszegi

2014. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia..írj privit!!Tudok mesélni....
2014. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben baromi gyorsan utánanéznék,hogy mit csinál az a gyerek a neten!
2014. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!