Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedik a...

Szerintetek megengedik a szüleim, hogy elköltözzek otthonról?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nagyon rendes családom van. Idén szeretnék a nyáron megtanulni főzni (sütni már tudok), meg letenni a jogsit. A barátom elköltözik 30 km-re s nem tudom hogy megengednék-e hogy vele menjek. Eddig szinte 2 naponta találkoztunk, de ha elmegy akkor csak hétvégén tudunk. A szüleimnek nem a szeme fénye a srác de nem is nagyon ellenzik hogy vele vagyok már több mint 1 éve. Szerintetetek menjek vele vagy amíg nincs saját jövedelmem addig még ne?
2014. máj. 29. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem engedném el a gyerekemet. 18 évesen se diploma, se munka, nem túl szerencsés. Sok kiadással jár a háztartásvezetés, arról nem is beszélve, hogy nem olyan egyszerű együtt lakni valakivel.
2014. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg velük is beszélni erről az ötletedről. Ha jóban vagytok, szerintem normálisan meg lehet ezt is beszélni velük. Hátha van olyan megoldás, ami mindegyikőtöknek megfelel.
2014. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazatok van. Amíg nincs pénzem, nincs költözés. :/

Hát.. apukám biztos hogy nehezen engedne el már ha egyáltalán elengedne...

2014. máj. 30. 14:03
 14/14 anonim válasza:
szerintem senkinek nem árt egy kis távolság és 30 km az egyáltalán nem sok...én a barátommal 2 éve vagyok távkapcsolatban köztünk is csak 40-50 km van szerintem az nem feltétlenül baj hogyha nem vagytok minden nap együtt sőt...akár jobban össze is köthet...ezt vehetitek úgy is hogy egy próba a kapcsolatotok erősségének
2014. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!