Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek? Ha 7hónapja...

Broken hart kérdése:

Mi a véleményetek? Ha 7hónapja vagyok egyút barátommal és nem enged anyám hétvégére hozzá?

Figyelt kérdés
l/16 normális válaszokat köszi
2014. máj. 29. 21:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy ezek szerint még nem haltak ki a felelősségteljes szülők. Tehát van még remény egy normális társadalomra.
2014. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy teljesen normális és természetes, biztos nem ok nélkül döntött így.
2014. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hallgass rá, nem maradsz le semmiről.
2014. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Lehet nem lesz számodra normális! Egyetértek az előttem szolokkal! Hiszen még Te is gyermek vagy! 62/F (bocs-tisztelem a szüleidet! ...)
2014. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

Ami azt illeti én sem engedném a lányomnak

lehet hogy te ismered annyira a barátod hogy tud nem csak azt akarjde anyud nem,és nem is tudod meggyőzni erről

ő csak védeni akar , mégha nem is kellene


16\f

2014. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

Ha ilyen stílusban kéredzkedsz el tőle is, akkor nem csodálom.

Amúgy meg a többi válaszolót kérdezem, szerintetek szexelni csak sötétben, éjjel lehet? Persze, joggal aggódik az anyja, de ha akarják, úgyis meg tudják oldani máshogy, máskor az együttlétet. 7 hónap azért már picit komolyabbnak vehető szerintem, még 16 évesen is.

2014. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
Végre egy normális szülő... Mikor megtudtam hogy unokatesóm lánya 15 évesen odaköltözött a barátjához, de azért épp ott esznek és alszanak, amelyik szülőnél éri őket az este, és mindezt ingyen és bérmentve... és még ők panaszodnak... akkor azt hittem, már feje tetejére állt a világ.
2014. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
megkérdezted tőle, mi a tiltás oka?
2014. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

Biztos nagyon maradi vagyok a magam 27 évével, de nem értem, miért kell az első komolyabb tiniszerelemmel már rögtön együtt tölteni a hétvégét meg együtt nyaralni?!

Nem, kedves 6., itt nem a szex a probléma, nyugi, annyira nem naiv itt senki. De miért kell 2 nap után összeköltözni 16 évesen.

Egyszerűen ezeknek a dolgoknak nincs még itt az idejük tinikorban.

Vagy ha ennyire felnőttet akarunk csinálni a gyerekeinkből, akkor küldjük őket egyből dolgozni is. Az is a felnőtt lét szerves része.

Ja, hogy azt már nem.

Akkor meg maradjanak gyerekek, amíg lehet. Mert az a kor sajnos gyorsan elmúlik. Minek még siettetni is?!

2014. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
Kedves 9-es, te/ti meg belemagyaráztok mindent, na nem mintha a kérdő annyira értelmesen leírta volna a problémáját. Hol van itt összeköltözésről szó? És milyen 2 nap után? 7 HÓNAP, nem 2 nap óta vannak együtt. 27 évesen az alapvető szövegértésig illett volna már eljutnod.
2014. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!