Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek? Ha 7hónapja...

Broken hart kérdése:

Mi a véleményetek? Ha 7hónapja vagyok egyút barátommal és nem enged anyám hétvégére hozzá?

Figyelt kérdés
l/16 normális válaszokat köszi
2014. máj. 29. 21:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ne siess! Igaz, őket a saját családjuk siettette, de nem lettek tőle boldogabbak.

ttp://neon.hu/paros/feleseg-es-anya-8-evesen-megrazo-kepek-gyereklanyokrol-akiket-ferjhez-adtak-272282


Nagyon vigyázz magadra / magatokra kicsi lány!

2014. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

ma 06:04

Akkor itt a válasz a kérdésedre..." nem szokott a lány a fiúhoz menni"

Azt elfogadja, hogy megoldjátok a szexet, de azt nem, hogy esküvő nélkül nyíltan egy férfinál "aludjál".

2014. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%

Igazság szerint még a nemi élethez is túl fiatal vagy, nemhogy az együttalváshoz.

Neked még csak kézenfogva kéne járnod 16 évesen, és elpirulni egy csóktól, nem óvszert vásárolni... Egyre fiatalabban, és egyre korábban kezdik a gyerekek(!) a nemi életet. Nem jó ez így.


Anyukádnak igaza van. 16 évesen nem része a párkapcsolatnak az együttalvás, és hosszú hétvégézés együtt. Találkozzatok délután, elmentek valahova, kirándultok, aztán mindenki megy haza.


Ha már mindent kipróbálsz 16 évesen, mi marad későbbre? Megmondom: 21 évesen már kiégett, kiélt nő leszel. Akkor, amikor élvezned kellene a szexet, a párkapcsolatokat. Addigra már mindenen túlesel, és semmi újat nem fogsz tapasztalni.


Az a véleményem, hogy anyukád helyesen cselekszik, amikor nem engedi meg.

2014. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

ezt a kérdező is érti

de ha a szexet engedte akkor az együtt alvást miért nem?

itt erről volt szó

2014. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
igazatok van.de nem az együtlét és alvást akarom. Hanem egy kis kirándulást amikor nem az idöt kel néznem hogy le ne késem a buszom. De köszi
2014. máj. 30. 12:58
 26/31 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván oka van, vagy totál konzervatív.


Én - ha a lányom megbízható és már ismerem vmennyire a barátját - simán engedném. Nem vagyok hlye, ha le akarnak feküdni, megteszik, vagy már meg is tették (aki akar, tud is), nem kell ahhoz együtt aludni. Mivel tényleg komoly a kapcsolat (nekem 7 hónap azért komoly ebben a korban) miért ne lehetne ott alvás?


Jó, nyilván nem minden hétvégén, meg előtte beszélnék a lányommal, mire figyeljen, mit ne csináljon, és ha baj van AZONNAL szóljon. Nem harapom le a fejét, de szeretnék róla tudni, hogy ha kell, segíthessek.


Szerintem sokkal értelmesebb olyan szülő-gyerek viszonyt kialakítani, amiben a felek bíz(hat)nak egymásban, a gyereknek nem tilosban, titkolva kell találkoznia, stb., hanem elengedik. Ehhez mondjuk alapvető, hogy ne hazudjon a gyerek. Mondja el, mit szeretne, átbeszélik, aztán úgy hoznak egy döntést.


Le lehet pontozni, nem érdekel. :)

2014. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, ha már szeretkeztetek - és tudja is! - miért nem enged. Nyilván nem minden hétvégét töltenétek együtt, stb.


Amőgy anyud is logikus: szexelni lehet, néha ott aludni nem. Wtf?!

De megértelek, engem is zavart, mikor pl. fél tízkor el kellett jönnöm a barátomtól, mert különben lekésem az utolsó hévet - de igazat adtam apának is, hogy nem biztos, hogy jó szemmel nézné - pedig már 24 voltam. Csak kicsit zavaró volt.


Próbáld elfogadni, vagy kérd meg anyud, magyarázza el, miért nem engedi pontosan. A szextől való félelem már nem indok.

2014. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
az utolsó két válasz adónak köszönöm az egyet értést. Én meg nagyon igyekezem anyummal beszélni, de hát makacs..
2014. máj. 30. 21:42
 29/31 anonim ***** válasza:
A barátod is fiatal:van munka helye? A szex nem korhoz van kötve! ;) Hajrá sok sikert!( de azért ha terhes lettél írj akkor is legalább 1 mondatot: Tévedtem, igazatok volt!!!!...
2014. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
hát suliba isjár+diákmelora is megy. Ha "terheslennék"mér is írjak?
2014. máj. 31. 09:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!