Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam a szüleimnek, hogy...

Elmondtam a szüleimnek, hogy meleg vagyok és most gyülőlnek. Mit tehetnék, hogy elfogadják?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, eddig titokban tartottuk, de már nem bírtam tovább a „hazudozást”, így két hónapja elmondtuk együtt otthon a dolgot. Nagyon rosszul fogadták. Apám nekem akart jönni. Anyám meg csak sírt. Azóta otthonról is kitettek. Anyával egyszer beszéltem és ő talán hajlandó lenne elfogadni, de apa.... reménytelen. Egyszerűen nem értem. Nagyon fáj, hogy így viselkednek velem. Én szeretem és nem akarom elveszíteni őket, hiszen a szüleim. De teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tehetnék.
2014. máj. 29. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, elvileg az elfogadásnak is fokozatai vannak, mint pl. a gyásznak. Idővel szerintem is megbékélnek. Nehéz ezt elmagyarázni olyan embereknek akik nem ilyen szemlélettel nőttek fel, de próbáld megértetni velük, hogy ezt nem te választottad, mert nem választás kérdése és hogy csak így lehetsz boldog.
2014. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy a szüleid így fogadták :( Egyedüli gyerek vagy? Mert ha igen ,az is benne lehet a dologban, hogy így hiába várják majd az unokát... Vagy ha lánytesód van, akkor nem "viszik tovább" édesapád családnevét. A vallás meg... inkább nem véleményezném.

Remélem hamarosan megbékélnek a helyzettel, addig is sok erőt és kitartást kívánok neked!

2014. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
Nézesd meg velük az imák Bobbyért című filmet!!?
2014. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, a tanácsokat.


Hétvégén felhívtam őket. Megbeszéltük, hogy haza megyek és megbeszélünk mindent. Amikor oda értem az ajtó elé ki voltak pakolva dobozokban a még ott maradt holmijaim...

Ennyi volt. Nincs többé fiuk és nekem nincs többé családom. És ez iszonyatosan fáj.

2014. jún. 12. 14:50
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,hogy ilyen szüleid vannak! :/ Azóta is ilyen ellenségesek?
2016. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

hát ez nagyon durva, te srác. meleg vagy avagy sem, mindenképp durva egy szülőtől. de arra jó példa, hogy a vallás milyen károkat tud okozni, és mennyire agymosottakká tudja tenni az embereket. teljes horror az egész.

Van nekem is meleg haverom, de speciel még sose jutott eszembe csesztetni se, oké tudom, van akinek igen, de úgy gondolom, egy szülőnek főleg nem ezt kéne.


és miket olvasok itt?

"Ellenben jobb ha tod h simán kitagadhatnak mert ez erkölcstelen életvitel folytatásnak minősül. "


JÉZUSS !+!! ez mi? na nehogy elhitesse velem valaki h hivatalosan kitagadhatja, mert emiatt erkölcstelen az életvitele ... lehet h magyar bíróságokon meg is állja a helyét, de az ügy kijut egy civilizált helyre (mondjuk Strasbourgba), úgy dobják vissza, hatalmas kártérítésre kötelezve őket, mint a huzat.

2016. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt két év. Mi a helyzet azóta? Változott valami? :)
2018. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakultak a dolgok 5 év távlatából?
2019. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Savlekotő ***** válasza:
89%
Ők sose voltak a családod,remélem már beláttad ezt és nem fáj.
2020. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem nagyon jól tette az apja, amit tett.
2021. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!