Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam a szüleimnek, hogy...

Elmondtam a szüleimnek, hogy meleg vagyok és most gyülőlnek. Mit tehetnék, hogy elfogadják?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, eddig titokban tartottuk, de már nem bírtam tovább a „hazudozást”, így két hónapja elmondtuk együtt otthon a dolgot. Nagyon rosszul fogadták. Apám nekem akart jönni. Anyám meg csak sírt. Azóta otthonról is kitettek. Anyával egyszer beszéltem és ő talán hajlandó lenne elfogadni, de apa.... reménytelen. Egyszerűen nem értem. Nagyon fáj, hogy így viselkednek velem. Én szeretem és nem akarom elveszíteni őket, hiszen a szüleim. De teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tehetnék.
2014. máj. 29. 22:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

20-as te normális vagy? Az agyadban valami nincs rendben pont úgy mint a szegény srác apjának. Miért léteznek ilyen emberek?


A fiúnak meg ha látja, nagyon sajnálom így utólag is. Nem érdemled meg azt ami történt veled. Remélem azóta boldog életed van ❤️

2022. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
Hogyan alakultak azóta a dolgok, kérdező? Elfogadták idővel a szüleid, hogy meleg vagy?
febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%
Remélem hogy nem.
febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!