Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg vele?...

Hogyan beszéljem meg vele? Megszeretném győzni, de nem tudom hogyan.

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a marihuánát. Viszont szeretném, hogyha édesanyám is tudná. Eléggé lazán vette mikor először részegen mentem haza meg mikor megtudta, hogy cigiztem. Megbeszéltük és szülinapi pénzemből vehettem egy vízipipát.

Viszont a "drogok" ellen van. Teljesen. Kisebb koromban azt mondta, hogy ha megtudja, hogy drogozom feljelent és akkor legalább nem ölöm meg magam. Szerintem még mindig ezen a véleményen van.

Viszont utána néztem és szerintem jobb, mint az alkohol vagy a cigi. Mármint a fűnek, a rekreációs célon kívül, vannak pozitív hatásai (tudom negatív is meg minden, de a másik kettőnek szinte csak az van). És ha a dílerrel van baj, akkor meg is tudom termeszteni azt a keveset.

Szóval szeretném megbeszélni vele ezt a dolgot és ebben szeretnék tanácsot kérni.

18/F



2014. jún. 2. 23:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát az a baj, hogy az emberek nem képesek felfogni, hogy a marihuána nem kártékony. És igen vannak pozitív hatásai is. Nem, nem lehet túl adagolni. Hosszú távon káros, de kevésbé épít le mint az alkohol. Ennyi. Jobban jársz vele kérdező, mintha piálnál, csak ne vidd túlzásba?
2014. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy meg miért is akarsz füvezni? Mi a célod vele?"

Te miért élsz? Mi a célod vele? Miért hordasz olyan ruhákat amilyeneket? Mi a célod vele? Miért azok a dolgok érdekelnek, amik? Mi a célod?

2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%
Számos művész élt és él marihuánával. Kreatívabbá, elfogadóbbá teszi az embert. Egyre több fele legalizálják. Ott van például Colorado, ahol a közhiedelemmel ellentétben nem lepték el a környéket "betompult zombik" a legalizálás után. A marihuána nem egyenlő az instant pokollal. Na erre mit tudtok mondani?
2014. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
18%
Mindjárt jön a szöveg, hogy Zacher Gábor, meg, hogy "de hát nekem is van ismerősöm aki leépült". a gond csak az, hogy az ismerősöd építette le magát. Ha nem létezne marihuána, talált volna valami mást. A nevek dobálózásával meg semmit nem értek. Nézzetek már utána egy kicsit a témának könyörgöm!
2014. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
73%
Na megjött a főokos drogos idióta hogy minden választ lepontozzon és meggyőzzön minket hogy az emberiség legnagyobb eredményeit a kannabisznak köszönheti.
2014. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen hippiket akik a füvet legalizálni akarják... De most őszintén!Minek? Anélkül is elég könnyen hozzálehet jutni(sokszor gyatra minőséghez),és el is tudod szívni hogy ne egyből kattanjon a bilincs a kezeden...

Nos a fű az is rossz mint az alkohol.Nem mondhatod hogy nem épít le mert igen is az agyadat építi le,és ezt a tartós fogyasztók is megmondják a frankót mert ezen nincs mit takargatni!És a fűből meg mindig egyre több kell,mert egy rendszeres használat után már nem elég a megszokott mennyiség,ezért kezdenek az emberek keményebb cuccok után nyúlni.Na meg aki füvezik ,az általában mást sem vet meg...Én nem találkoztam olyannal aki füvezik és azt mondja hogy Én ekit meg ilyeneket soha nem veszek be vagy nem szív fel egy csíkot....Természetesen mindent kilehet próbálni,ésszel,módjával.De túlzásba soha nem szabad esni....

2014. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"De most őszintén!Minek? Anélkül is elég könnyen hozzálehet jutni(sokszor gyatra minőséghez)"


Épp ezért például, hogy a sok tizenéves ne a műfűre szokjon rá. Meg azért, mert azok, akiknek az a legnagyobb bűnük, hogy alkalmanként ellőnek egy egy jointot, ne legyenek már seggberakva a rendőrök által, ha balszerencséjük van.

Amúgy erre az egy dologra válaszoljatok: hogy lehet, hogy colorado-t nem lepték el a leépült zombik? És hogy csökkent az alkoholfogyasztás? Ezekről mi a véleményetek?

2014. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

"Na megjött a főokos drogos idióta hogy minden választ lepontozzon és meggyőzzön minket hogy az emberiség legnagyobb eredményeit a kannabisznak köszönheti."

Azzal, hogy idiótának nevezel, az ég világon semmit nem bizonyítasz. esetleg megpróbálhatnál reagálni arra amit írtam. De inkább ne, nem vagyok kíváncsi rá :D

2014. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

hogy colorado-t nem lepték el a leépült zombik?

Talán azért mert nem idióták az emberek!

Más lakhely,más életkörülmény!Ennyi :)

Nálunk rengeteg az akarat gyenge ember,hisz a sima cigit sem képesek letenni,na azokkal mit csinálnak a komolyabb cuccok ha egy picit ráállnak?

Amúgy néz meg Amsterdamot,jólmenőek,jó partykat tartanak és egy fekély az egész,tele ribivel meg rózsaszínű homokossal :)

Amúgy nálunk,nem kéne legalizálni,mert akkor tényleg minden kisgyerek már egyből rámenne,pedig így is elég rossz a helyzet,mert már egész fiatalon végig kóstolnak mindent és jobb esetben megússzák.

2014. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

De azt te is elismered, hogy egy nem idióta ember csinálhatja normálisan is ezeket a dolgokat. Én is ilyen volnék, szoktam néha marihuánát fogyasztani és bevallom őszintén, egyéb szereket is kipróbáltam már. Ezzel együtt is messze nem tartom magamat függőnek és nem is leszek az soha, mert tudatosan csinálom amit csinálok és kézben tudom tartani a dolgokat.

A gond csak az, hogy hivatalosan bűnöző vagyok. Ami szerintem teljesen igazságtalan. Rendben, ha egy függő meglopja a saját szüleit, azt büntessék meg. Ha valaki kiskorúakra tukmálja rá a cuccot azt is. De én például soha nem ártottam senkinek és nem én vagyok az egyetlen aki ilyen. Ez így azért nagyon nincs rendben.

2014. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!