Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg vele?...

Hogyan beszéljem meg vele? Megszeretném győzni, de nem tudom hogyan.

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a marihuánát. Viszont szeretném, hogyha édesanyám is tudná. Eléggé lazán vette mikor először részegen mentem haza meg mikor megtudta, hogy cigiztem. Megbeszéltük és szülinapi pénzemből vehettem egy vízipipát.

Viszont a "drogok" ellen van. Teljesen. Kisebb koromban azt mondta, hogy ha megtudja, hogy drogozom feljelent és akkor legalább nem ölöm meg magam. Szerintem még mindig ezen a véleményen van.

Viszont utána néztem és szerintem jobb, mint az alkohol vagy a cigi. Mármint a fűnek, a rekreációs célon kívül, vannak pozitív hatásai (tudom negatív is meg minden, de a másik kettőnek szinte csak az van). És ha a dílerrel van baj, akkor meg is tudom termeszteni azt a keveset.

Szóval szeretném megbeszélni vele ezt a dolgot és ebben szeretnék tanácsot kérni.

18/F



2014. jún. 2. 23:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én is használtam és próbáltam egyebet és tudom hogy lesz még alkalom rá hogy próbálni fogok...De nagyjából azért inkább maradok az italnál...Igen aláírom hogy nem egy értelmes ember csinálja,csak tudod túl sok mindent láttam Én is az ismerősi körökben voltak többen elvonón,és haltak is meg már emiatt,aki meg csak elvan vele meg hétköznap is szívja az viszont tényleg zombul de ezt nem olyan radikálisan de észrevehető és azok akik ezt csinálják ők is észrevették hogy már nem olyanok mint a régiek,na meg egy idő után már azért válogatnak a többiek,mármint ha tudnak akkor erősebbet szereznek...Én attól függetlenül hogy bizonyos szerektől jól tudom magam érezni attól függetlenül a valóság sokkal élvezetesebb.Na meg azért a próbálgatásokkal is csak óvatosan mert vannak szerek amik képesek hónapok után is tévútra vinni(ezek azért már keményebbek),Na meg a mai cuccokat,még te sem tudod hogy miből csinálják,max csak sejtheted,ezeket simán vegyszerezik,a szintetikusnál is soha nem tudhatod hogy mikor jut a szervezetedbe méreg,idegméreg a nem megfelelő mennyiségben.
2014. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"De nagyjából azért inkább maradok az italnál"

Ízlések és pofonok, nekem személy szerint hányingerem van a piától. Meg az érzés maga is olyan... "buta". Inkább a zöldet preferálom, persze csak mértékletesen. Amúgy alkohol mérgezésbe szerinted hányan halnak bele évente?

2014. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ritka eset az amikor fű vagy alkohol miatt hal meg valaki.De ha csak a diszkóbaleseteket nézzük,szerintem azoknál már nem nézik a drogtesztet csak az alkoholt...De ezek általában nem szoktak jól végződni....
2014. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!