Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rabszolgatartók a szüleim...

Rabszolgatartók a szüleim hogy dolgoztatnak, vagy a haverok vannak elkényeztetve?

Figyelt kérdés

Mert Én szoktam segíteni amiben csak lehet(locsolás, fűnyírás, kertásás, takarítás, kutyasétáltatás, főzés, mosogatás)

És a haverok meg nem segítenek otthon


És néznek rám, mikor hívtak valahova és mondtam hogy nem megyek, mert füvet kell nyírnom virágot ültetnem, meg a kutyát délután este sétálni vinni!

És kérdezték, hogy "te nyírod a füvet? Miért nem apád? Azt mondtad anyád kutyája, miért nem Ő viszi sétálni?"


ŐK meg nem csinálnak otthon semmit, eléjük rakják a tányért, meg múltkor bent ültünk az egyik haverom szobájába, és bejött az anyja beágyazni... Hát az én anyám nem ágyazna be helyettem!


Nekem nem esik nehezemre, sőt szeretek segíteni otthon!

Ők meg ahogy látom(sokszor vagyok ott) semmit nem csinálnak: se mosogatni, se takarítani, se semmit nem csinálnak a faterja, muterja csinál meg mindent Ő csak úgy elvan, hiába 18 évesek!


Az én szüleim "rabszolga hajcsárok" vagy az Ők szüleik elkényeztetik?

18/F



2014. jún. 8. 13:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%

3as vagyok; látom jól le lettem pontozva, csak mert annyit mertem írni hogy mértéktől függ.


Továbbra is fenntartom, ha emiatt egy kamasz soha sehová nem mehet, az nem normális.

Ahogy az sem, ha semmit nem kell csinálni. Arany középút.

2014. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki le lett pontozva, tökmindegy, hogy mit írunk.... Nemtudom ki az, akinek ez okoz orgazmust, talán az egyik haver, aki épp unatkozik. Na, mondjuk ilyenkor hasznosabb lenne, ha elmosogatna. :D
2014. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
Kedves 11-es! Ha olyan sokat lóg a haveroknál a kérdező, ahogy állítja, akkor a mértékkel nem hiszem, hogy probléma lenne.
2014. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

11

13-assal egyet értek, egyébként neked is igazad van, de a kerdésból jól látszik, hogy itt nem álla ez fenn..

( mindent lepontoztak nem érdemes foglalkozni vele ;-) )

2014. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Ebben igazatok van, ezen átsiklottam :-)
2014. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
Azért néha elmehetnél a haverjaiddal szórakozni. A kutyasétáltatás nem várhat, mert az eb megkattan, de azért 1-1 takarítást el lehet napolni a kikapcsolódás kedvéért. Takarítani 80 évesen is fogsz, bandázni kevésbé, mert a haverjaid egy része már nem lesz sehol.
2014. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Az csak 2x volt hogy füvet kellett locsolnom! :)

Megyek én velük, de legtöbbször náluk bandázunk és semmit nem csinálunk!

2014. jún. 8. 14:15
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális! Nem rabszolgatartók a szüleid. A barátaid szülei nem jó szülők....
2014. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

10év múlva pedig az életképtelen haverjaid még felöltözni se fognak tudni ha anyuci nem készíti ki a ruhácskát.


De most komolyan. Szerinted melyik szitu a normális? A tied vagy a haverjaidé? Szerintem tudod.

2014. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én haveri körömben engem néznek hülyének, mert besegítek otthon, + a keresetemből szoktam otthonra is venni kaját, és 1-2 alkalommal főzök a családnak. Teljesen magamtól csinálom, szerintem természetes, és engem otthon egyenrangú félként kezelnek, oda megyek, és akkor, amikor akarok; pont ezért nem értem, hogy ha akkora a szabadságvágy, akkor miért nem áldoznak a barátaim is napi kb. 1 órát az életükből azért, hogy ne kiskamaszként kezeljék őket, hanem "nagylányként".

18/l

2014. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!