Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az édesapám egy bunkó, alkoholista, mindemellett egy semmirekellő. És van egy olyan stílusa, amelyet nem lehet elviselni, így jobb hozzá nem szólni. Egyszer télen szinte olyan hullarészegen jött haza, hogy szinte már mondhatni csak úgy beesett a szoba közepére. Ekkor már nem bírtam tűrni, így megütöttem olyan erővel, hogy erőteljesen vérzett az arca. Ekkor ő rám hívta a rendőröket és elvittek 24 órára. Mikot kijöttem akkor úgy tett nekem, hogy meg fogja keseríteni az életem mindenhol ahol csak tudja. Olyan is volt már, hogy szándékosan nem fizette a vízdíjat, utána vagy két hétig nem tudtam fürödni. Elköltözni még nem tudok, mert nincs pénzem meg egyébként is még suliba járok. Én attól tartok, hogy egyszer úgy megütöm, hogy simán bele is halhat mert van hogy úgy felidegesít, hogy nem tudom tűrtőztetni magam. És minden egyes napomat egy ilyen emberrel kell élni.

Mit lehet kezdeni az ilyen emberrel? Mi a megoldás erre a helyzetre? Hogyan lehet elviselni az ilyen semmirekellő alkoholista embert? Hogyan legyen tovább?



2014. jún. 14. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem kötelező apáddal élni. költözz el és akkor nem kell hogy találkozz vele. Munkát kell keresni és éld a magad életét. Ha nem tetszik hogy részeges, akkor nem kell az ő lakásában élni, nem kell az ő kajáját enni. Nem védem az apád, de nem értek egyet azzal hogy ütni kell. Ő fizeti a rezsit akkor neked csend!
2014. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azert arra kib...ul kivancsi lennek,hogy ki a franc tartott el teged 21evig,ki szenvedett veled egyedul 8 eve,es ki fizeti az iskoladat,meg a tetot a fejed fole...Lehet,hogy apukad anyukad halalat nem tudta feldolgozni es azert iszik!?? Ez betegseg...Nem agyonverjuk az apankat..Undorito vagy,ahelyett,hogy a 21eves popodat mmegemelned es elmennel suli mellett dolgozni,mint ahogy mas is megtudja oldani,itt ulsz a gep elott,es le mered irni,hogy megverted.Szanalmas vagy.Nem kotelessege eltartani,inkabb legyel egy picit halasabb,mert ha az en fiam lennel,es megutnel repulnel a lakasombol az biztos.
2014. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.Gondolom ha apukad ugy esett be a szobaba,akkor ereje nem volt beled kotnie.Nem apudat vedem,de akkor is undorito vagy..Ha ennyire eros fiatal ember vagy,hogy megvered a sajat apad,akkor gondolom fizikai munkahoz is van erod...
2014. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!