Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy lány vagyok egy fiú testben?

Figyelt kérdés

Azt érzem már elég rég óta hogy lány akarok lenni. Lányosan akarok öltözni lányosan akarok viselkedni és mindent lányosan akarok.

Segítsetek de csak akkor ha értelmes válaszokat tudtok írni

15



2014. jún. 20. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

9-es: Valami hasonlót akartam én is ideírni.


Kérdező: Szerintem is pszichológushoz menj először és ha ő is azt mondja, hogy transzszexuális vagy és jó a viszonyod a szüleiddel, akkor nyugodtan ülj le velük ezt megbeszélni. Nem fognak utánli érte, hiszen a szüleid! :)

2014. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Még sehogyan sem. Ugyanis te abban a korban vagy, amikor a szexualitás és a szexuális identitás nem fixált. Ha 23 évesen is ezt érzed, akkor szólj nekik, addig egyébként sem áll veled szóba egyetlen plasztikai sebész sem.
2014. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!