Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál, ha a lányodnak...

Hogy reagálnál, ha a lányodnak idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a 17-18 éves lányodnak lenne egy 10 évvel idősebb barátja, akkor támogatnátok a kapcsolatot, vagy inkább igyekeznétek tiltani őket (ami szinte lehetetlen lenne)?
2014. jún. 24. 15:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%

A házasság/nem házasság kérdésnél olvastam egy kommentet.

"Én azért mentem férjhez, hogy megfeleljek a szüleimnek"

Nos ő idősebb kora ellenére mennyivel érettebb, mint egy 18 éves?

2014. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik meg 40 evesen is gyerek marad :-)


Pont ezert nem lehet az ilyen kerdesekre pontos valaszt adni, csak erveket felsorolno pro es kontra, hogy a kerdezo ezeket atgondolva a sajat helyzetere alkalmazhassa.

2014. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt en irtam, te is tudod :-)


Tobb ev egyutteles utan hazasodtam, a 20-as eveim legvegen, amikor mar tudtuk, hogy az apukamnak csak nagyon keves ideje van hatra :-( Ez azert szerinten mas eset, mint amirol eddig irtunk.

2014. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
71%
Én 18 éves vagyok a párom 26. 2 éve vagyunk együtt és működik a kapcsoltunk.Anyuék nagyon megszerették.Apummal jó barátok lettek.A párom besegít a ház körül teendőkbe ha nálunk van.Tudom,hogy szeret engem és nem csak kihasznál bizonyított már eleget...voltam már kórházban,meghalt egy rokonom akit nagyon szerettem végig mellettem állt.Ha egyszer a lányomnak valaha is idősebb barája lesz biztos,hogy támogatom majd benne és nem fogom ellenezni.
2014. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

Én 18, párom 27 volt.

Apám nem volt hajlandó elfogadni én meg az Ő álláspontját nem, így elköltöztem. Több,mint 7 év eltelt és még mindig azzal a férfival vagyok. Apámmal 2-3 éve nem beszéltem.

Jól fontold meg,hogy mit tiltasz...ugyanis a tiltott gyümölcs mindig édesebb.

Ha akkor engedik,hogy átjöjjön vagy egyáltalán egy mondatot is intéztek volna irányába lehet az első nagyobb veszekedésünk után rohantam volna haza anya szoknyája alá,hogy "Csúnya bácsi!!!" De így, "Már csak azért is!" Ha jó,ha nem (jóban,rosszban) kitartok mellette.

2014. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 mustafa33 ***** válasza:
42%
Éppen ma délelőtt hallottam a tévében Jakupcsektől, hogy a lányoknál is a 21. és 24. életév között fejeződik be az agyi fejlődés és csak ez után képesek teljes empátiára. Ezt egy szakembert idézve mondta, csak sajnos nem regisztráltam a forrását, ezért csak így idéztem.
2014. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
59%
29-es, gondolom te fiú vagy. A ti agyatok előreláthatólag mikorra fejlődik ki? Arról nincs hír?
2014. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha a lány elég érett, és a fiú is normálisnak tűnik, nem lenne vele bajom. Volt ismerősöm így - végül szakítottak pár év után, de inkább a kapcsolat ellaposodása miatt, nem a korkülönbség miatt, és a srác sem használta ki.
2014. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
18%
Mustafa, benned semmi szégyenérzet nincs? Itt Magyarországon egy kocsis is intelligensebb nálad!!
2014. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mustafa33 ***** válasza:
50%
27-esnek megismétlem, hogy ott van az IS szócska, ha esetleg nem tudta elolvasni. A "lányok IS" azt jelenti, hogy nem csak a lányok, hanem valaki más is. Mivel harmadik nem nem létezik, tudtommal ez azt jelenti, hogy a FIÚK IS.
2014. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!