Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoktatok meztelenül mutatkozni?

Szoktatok meztelenül mutatkozni?

Figyelt kérdés
A családon belülre gondolok csak,tehát otthon.Minden korosztályhoz szól a kérdés.Légyszi kort és nemet is írjatok.:)
2014. júl. 1. 01:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem. Otthon a családban ez sosem volt divat. Nyáron is azért egy rövidnaci, topp, bátyámon, apun egy boxer mindig van. Persze láttam már szüleimet meztelenül, de direktbe nem meztelenkedünk.

Párom előtt nem vagyok szégyenlős egyáltalán. De azért nem mászkálunk meztelenül a lakásba.

2014. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Direkt sosem, de előfordul hogy meglátjuk egymást vagy be kell menni valamiért a fürdőbe. Nincs belőle gáz, de nem is mutogatjuk magunkat egymást előtt. 16/F
2014. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gyémántlány ***** válasza:
Én sohasem, a szüleimmel néha előfordul, de nem csinálunk belőle nagy gondot.
2014. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Mi meztelenül élünk. Itthon az év legnagyobb részében meztelenül vagyunk itthon, a nyaralóban is.
2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen,semmi gondot nem jelent. 43N
2023. márc. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!