Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért csinálja ezt?

Anyukám miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

18/L

Anyukám és köztem nagyon jó viszony van, néha olyan mintha a barátnőm lenne, mindent meg tudunk beszélni, kivéve egy dolgot... A párkapcsolataim.

Egyszerűen képtelen elfogadni, hogy én összejövök valakivel. Nem értem. 13 évesen volt az első "pasim", nagyon kiakadt rajta. Azt követő párkapcsolataim sem tetszettek neki. Most, hogy 18 éves vagyok, szeretnék egy komoly kapcsolatot, van is egy srác, akivel tényleg komolyan gondoljuk. Már jó ideje ismerjük egymást, és eleinte csak kavartunk, aztán egyre jobban megismertük a másikat, és most ott tartunk, hogy járunk. Anyukám erről hallani sem akar... Miért van ez? Miért csinálja még mindíg velem?


2014. júl. 4. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Milyenek azok a srácok? Ismeri őket? Minden ettől függ...

Mondjuk nem csoda, hogy félt, ha 13-18 éves korodig már "párkapcsolatakról" tudsz beszélni... Hányan mentek végig rajtad?

2014. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Félre érted a helyzetem, azok csak gyerekszerelmek voltak, s ne gondolj arra, hogy 20 pasim volt, minden héten más és mindegyikkel lefeküdtem.

Látom te is nagyon okos lehetsz :"Hányan mentek végig rajtad?"

2014. júl. 4. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem okosság kérdése, csak ha egy anya hisztizik a lánya kapcsolatai miatt, az szerintem maximum ezért lehet...

Ha nem tetted szét a lábad még 5-10 pasinak (ami igen gyakori a mai kislányok körében - a feltételezéstől nem nekem nincs eszem, hanem sok olcsó kis libát látok magam körül), akkor nincs igaza, beszélj vele, vagy valahogy érvényesítsd a személyiségedet. Nehogy már ne alakulhasson valami egy fiúval...

Nekem a párom apja ilyen, de a párom 4 éve határozottan kiáll értünk.

Am 22/N vagyok.

2014. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként a "félreért" egy szóba írandó..

Lehet továbbra is lepontozni, nem a pacsikért vagyok az oldalon... ideírtam neked ezt is, hadd hisztizz itt a gyakori kérdéseken is ;) :D

2014. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik lány ilyen, ahogy én sem. Pont ezért nem értem jogosnak a hisztijeit. Nehéz kiállni így magamért, mert egyből letámad és nem hagy érvényesülni.
2014. júl. 4. 22:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy Szlovákiában születtem...
2014. júl. 4. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert fél tőle, hogy egyedül marad, ezért magához akar láncolni.
2014. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2014. júl. 4. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj,13 évesen még igazán nem kell pasizni!Akkor még érthető is lehetett volna anyud reakciója.Így viszont nem nagyon akarja és nem nagyon tudja elfogadni,hogy felnőttél!:) Ez persze egy normális dolog,de majd elmúlik!:D Amint látja,hogy felelősségteljes érett felnőtt lett a kislányából!:)
2014. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évesen is hisztizett, minden vágya volt, hogy legyen vége a kapcsolatnak, azóta beletörődött.
2014. júl. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!