Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Több pénzt kellett volna...

Több pénzt kellett volna kérnem? Hogy mondjam meg neki? Mit csináljak, hogy megkapjam a kártyát?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden annyi, hogy jövő hétfőn indulok nyaralni.

Apát felhívtam, hogy kapok-e tőle költőpénzt és mondta, hogy mennyit szeretnék. Nem tudtam, és mondtam 40 ezret, mert hogy az azért nem olyan sok. Rögtön rámondta, hogy oké.

De én csak azért mondtam ennyit, mert azt hittem, hogy itthon még van 30 ezrem, de utána eszembe jutott, hogy azt elköltöttem.

Viszont van egy bankkártyám, amin van egy bizonyos összeg, csak a kártya még nincs aktiválva, anya meg nem adja ide, mert hogy azt nem fogom elbulizni és elvásárolni. De az csak vésztartaléknak lenne nálam, hogyha esetleg nem lenne elég pénzem valamire.


Hogy mondjam meg apának, hogy lehet, hogy pénz kellene?

(nem beszélünk túl sokat)


2014. júl. 10. 12:42
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
37%
Most látom, hogy anyudékkal mész. Akkor pláne nem értem, hogy minek neked 40 ezernél több pénz? Gondolom, amit kell anyudék megvesznek, akkor mire kell több?????
2014. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem, hogy a tengerparton, all inclusive ellátással miért ne lenne elég 40 ezer. Maximum nem tudsz louis vuitton táskát vásárolni, de azért ezen próbáld meg túltenni magad.
2014. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
16%

Lany vagy mi?


A 40ezer meg a francia rivieran is eleg egy-ket koktelra, azalatt meg csak felszedsz valakit aki utana mar allja a tovabbiakat.


Amugy en elhiszem hogy 47ezres kozmunkabol elonek sok penz 40ezer forint, de a francia rivieran egy nap alatt el lehet tapsolni ennyit, mert ez nem sokkal tobb mint kb 100 euro. Barokban 10-20 euro lesz egy sor/koktel is, es ha csak kettot megittal kb ami azert egy estere egyaltalan nem sok, akkor mar a fele elment.

Es meg szo nem volt szuvenirrol, egyeb cuccokrol.

2014. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
37%

Az anyjáékkal megy, de a kérdező kommentjéből én azt szűröm le, hogy bemennek a hotelba, és ennyi az együttlét. anyuka ellesz a férjével és nem érdekli, hogy a gyereke ebben a 8 napban mit is csinál. Megnézném én azt az anyát...

Az apukát se értem. Nem tartják a kapcsolatot, de azért első szóra megveszi a drága ajándékot. ha se az apa, se a gyerek nem keresi egymás társaságát, akkor ne várjon drága ajándékot se.

Ezzel a gyerekkel én úgy látomk senki se törődik érzelmileg. csak anyagilag próbálnak a szülei lenni, nem csoda, hogy a kérdező ilyen anyagias és lelketlen lett.

2014. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
65%
Oké 16 évesen bulizni akarsz, még azt is megértem, hogy apukád valami nagyon rosszat tett és most csak a pénze kell, és az is szomorú, hogy anyukád lepattint a pasi miatt. Na de ez? "múzeumokat és az ilyen helyeket én kerülöm" Ez nagyon műveletlen proli hozzáállás sürgősen változtass rajta, ha jót akarsz magadnak.
2014. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
76%
# 14: Már ne is haragudj, de egy 16 éves GYEREK ne üldögéljen egyedül bárokban koktélt szürcsölgetve. Igaza van az anyjának, nem kell 16 évesen ennyi pénzt elbulizni meg vásárolgatni 8 nap alatt, ráadásul még csak nem is ő dolgozott meg érte, nevetséges.
2014. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
87%

kérdezö, tényleg mire szeretnél költeni? (16 évesen nem hinném, hogy bárokat fog látogatni..bár a fene tudja..)

ha elfogy a pénzed, ott lesz az édesanyád, majd ad ö neked, nem kell vésztartalék.

2014. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
89%
De amúgy nem is értem ezt a vésztartalékot, ha valami hostelbe menne még megérteném, esetleg kajára, de a kérdező összes étkezése, itala, lakhatása és hazaútja is le van rendezve, mi a frásznak kellene vésztartalék? Ha esetleg megtetszene egy 30ezres táska és egy 20 ezres papucs is?
2014. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
92%
"múzeumokat és az ilyen helyeket én kerülöm" - hát, ha az ilyen helyeket kerülöd, és ugyanakkor ragaszkodsz egy bizonyos anyagi színvonalhoz, gondjaid lesznek... Ugyanis tudod, az igazán gazdagok már csak sznobságból is ott tobzódnak a múzeumokban, meg kiállítás megnyitókon, még akkor is, ha azt sem tudják, hogy amit néznek, az festmény-e vagy akvárium. A diszkóban, bárokban csak a hozzád hasonló, szüleitől lejmoló, gazdagot játszó csórókkal fogsz tudni ismerkedni. De az legalább vicces lesz...
2014. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
83%

"azt hittem, hogy itthon még van 30 ezrem, de utána eszembe jutott, hogy azt elköltöttem."


Érdekes, én 5 ezer forintról is tudom, hogy megvan-e még, vagy elköltöttem. 30 ezerről meg csak úgy megfeledkezel, hogy jéééé, hát már elköltötted?

nos, akkor értem, hogy mire kell 70 ezer. Aki 30 ezerről sem tudja, hogy megvan-e még vagy már elköltötte...

2014. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!