Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Több pénzt kellett volna...

Több pénzt kellett volna kérnem? Hogy mondjam meg neki? Mit csináljak, hogy megkapjam a kártyát?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden annyi, hogy jövő hétfőn indulok nyaralni.

Apát felhívtam, hogy kapok-e tőle költőpénzt és mondta, hogy mennyit szeretnék. Nem tudtam, és mondtam 40 ezret, mert hogy az azért nem olyan sok. Rögtön rámondta, hogy oké.

De én csak azért mondtam ennyit, mert azt hittem, hogy itthon még van 30 ezrem, de utána eszembe jutott, hogy azt elköltöttem.

Viszont van egy bankkártyám, amin van egy bizonyos összeg, csak a kártya még nincs aktiválva, anya meg nem adja ide, mert hogy azt nem fogom elbulizni és elvásárolni. De az csak vésztartaléknak lenne nálam, hogyha esetleg nem lenne elég pénzem valamire.


Hogy mondjam meg apának, hogy lehet, hogy pénz kellene?

(nem beszélünk túl sokat)


2014. júl. 10. 12:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:
11%

szánalmas ez a sok negatív komment.


sajnállak kérdező.

2014. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
29%

Csak erdeklodesbol, akik lepontoztak amiert azet irtam hogy 40ezer forint nem feltetlen hatalmas osszeg a francia rivieran egy hetre, voltak mar egyaltalan kulfoldon nyaralni?


csak mert en Parizsban elek, es tudom milyen arak vannak itt... nemhogy a tengerparton.

2014. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
81%

én is Franciaországban élek, és lepontoztalak.

40 ezer forint bö egy hétre, ugy hogy minden már ki van fizetve, az anyja is ott lesz..legyen már elég egy 16 éves gyereknek.

2014. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
76%

Azért lettél lepontozva, mert a kérdező gyerek, az anyjával megy, teljes ellátást kap és gondolom, ami kell pluszban (étel, ital) az anyukája ki fogja fizetni. Tehát mégis mire kell egy 16 éves gyereknek 40 ezer, sőt még több?????

Nem hinném, hogy egy 16 éves gyereknek egy komplett fizetést el kellene költeni egy nyaralás alatt hülyeségekre... Mégis mit tanul ebből?

2014. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
14%

Dehat epp hogy nem lesz ott az anyja, pasizni megy, lelep egesz napra..


na mindegy, en voltam 16 eves, es most 30evesen meg egyaltalan nem emlekszem ugy, hogy akkoriban nem koltottem semmire.

2014. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
77%
mi az , hogy nem lesz ott az anyja, valoszinüleg a szobában is együtt lesznek :DDD vagy egy 16 évesnek külön szobát vettek felárral? :D ez csak a 16 éves agyában van, hogy majd ö egyedül jol el lesz..közben meg ott lesz anyja, annak a pasija, együtt mennek majd enni-inni, és aludni is :S
2014. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Telefonrol reagalok par dologra, a tobbire otthon.

1 . kulon szobat kapok, eleg erdekes lenne anyaekkal egy szobaban.

2. ha mar tavaly alig lattam oket a Törökorszagi nyaralason, ketlem, hogy most hirtelen majd velem akarnanak lenni.

3. vasarolni akarok kint, azert kell a penz.



Aki tragarkodni, provokalni, bantani szeretne, ne erolkodjon. Nem erdekel, hogy mit gondoltok rolam. :)

2014. júl. 10. 14:28
 28/53 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen bárokba járni, főleg külföldön, és egyedül??????40 ezer? más egy hónapig él 40 ezer forintból, könyörgöm. egy 16 éves tininek nem bárokba kéne esténként / vagy nappal is / ülnie. Biztos rengeteg látni való van, tuti gyönyörű hely, azt kellene élveznie és nem a pénzt szórni.


De tulajdonképp ha anyukádék is olyan jól állnak hogy külön szobát fizetnek neked miért nem kérsz tőlük is egy kis költő pénzt????? hátha lesznek olyan hülyék hogy adnak.


azért kíváncsi lennék, hogy mi lesz veled 10 év múlva.

2014. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
66%
Igen, van látnivaló ott bőven ingyen is, de hát a kérdező az "ilyenféle helyeket" elkerüli, ő vásárolni akar. ez jelenti neki a nyaralást és ez marad meg neki egy másik gyönyörű országból. A méregdrága cuccai és ennyi. Itt az értékrenddel van baj, nem elsősorban a szülők értékrendjéve...
2014. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
71%
vagyis pont azt akartam írni, hogy elősorban a szülők értékrendjével van baj. Anyuka a férjével nyaral tulajdonképpen, akkor minek viszi a gyereket? hagyja, hogy a gyerek a maga fejétől járja majd a boltokat, bárokat? és apuka ehhez még ki is tapsol 40 ezret vagy még többet szó nélkül?
2014. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!