Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 vagyok és másoknál akarok...

15 vagyok és másoknál akarok aludni akiket még nem ismer anyám és ezért nem enged el pedig régóta ismerem őkét és mesélek mindig anyámnak rólunk! Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés

szóval haverokkal de már barátokkal elszoktunk menni egy helyre és mindig ugyan alra a helyre és ott szoktunk beszélni meg mindenféle és én is nagyon megkedveltem őket és ők is engem. anyukám még soha nem látta őket de mindig meséltem hogy mi volt. most meg nem rég mondták hogy aludjak náluk az nagyon jól eset és félek meg is bántottam őket egy kicsit mert nem tudtam ott aludni anyám miatt.

meg ígértem nekik hogy legközelebb mindent bevetek hogy náluk aludhassak de nem tudom hogy hogyan vessem be a mindenem.


2014. júl. 13. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell másoknál aludni nincs ágyad?Sosem értettem mi ez a másnál alvás őrület.Nálunk sosem volt divat,és sosem nyafogott egyik sem itt vagy ott aludjon.Nem is engedtem volna.
2014. júl. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
szerintem az nem normális dolog hogy nem alszik a gyerek máshol. a haverjainál meg ezeknél! tehát mindig otthon alszol ott vannak a szülök idegesítenek elmész a haverodhoz és tök jó kitudsz kapcsolni még jót is tudtok dumánli hülyéskedni!
2014. júl. 14. 17:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha 15 évesen azt írod le, hogy "ugyan alra", a szüleid helyében én olyanokhoz se engednélek át, akiket ismersz. Nyelvtanozzál még picikét!
2014. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mutasd be őket
2014. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jólvan nem akarok veszekedni csak furcsa volt nekem. nem vagyok egy veszekedős ember. inkább próbálok eggyet érteni mert van benne valami! és bocsi az elöbbiért.
2014. júl. 14. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!