Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit hittetek kiskorotokban,...

Mit hittetek kiskorotokban, mire valo az ovszer? HA megtalalatatok szuleiteknel, vagy otthon eldugva?

Figyelt kérdés
A kerdesemet egy masik kerdes ihlette, ahol nagyon aranyos sztorik jottek, miket kepzeltek az emebrek gyerekkent mikor ratalaltak a csomagra otthon elrejtve
2014. júl. 23. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem találtam rá, mivel nem tudtam nem is gondoltam semmit.
2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám egyik régi pénztárcájában találtam meg. Azt hittem, hogy rágógumi. :-)
2014. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy rágó, de én az éjjeliszekrény tetején, kibontva találtam meg... Anyámék olyan faszán tárolták a cuccaikat, hogy a 10 éves öcsém vidáman szaladt a cuki karvastag brével elő, hogy anya, mi ez?
2014. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira szégyelltem hogy rátaláltam, hogy gyorsan kivittem a szemétbe, hogy senki ne vegye észre.
2014. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En is megtalàltam:)es azt hittem lufi,felfujtam ez jàtszodtam vele:) anyanek elvetek tölem...sirva fakadtam,de elmentek es vetek nekem lufit:)))
2014. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyu egészségügyis ezért nálunk mindig volt otthon gumiujj, amiről tudtam hogy mire való. Nos megtaláltam az óvszeres csomagot és szaladtam vele anyuhoz: Anyaaaaa ez ugye apa nagy ujjaira való gumiujj??? Anyám meg csak röhögött mint egy nemnormális és bólogatott
2014. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyám apu utazótáskájában talált rengeteg óvszert. Kiabált vele, hogy miért neki annyi. Apu kamionos. Én hallottam mindent, nekem azt magyarázták, hogy lufi és mindig feldísziti a kamiont vele, hogy szép legyen :)
2014. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvszeres nincs, de kiskoromban volt az a reklám amiben a tampont a tenyerébe vette egy nő és ráhajtotta az ujjait.


Én meg azt hittem, hogy a "nedvszívó erő" az a tenyér izzadására szolgál (hiszen a reklámban rámarkolt) és azzal szórakoztam hogy anya tamponjaival próbáltam az izzadtságot felszíni a tenyeremről :D

2014. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

23 éves koromban láttam először óvszert, akkor is kiváncsiságból vettem magamnak egy automatából, hogy megnézzem, milyen lehet az.

:)

2014. júl. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!