Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A fiam elvált,...

Mit csináljak? A fiam elvált, egyedül neveli az 5 éves kisebbik fiát. E miatt beköltöztem hozzá. Egész nap mosok főzök, vasalok, takarítok, programot szervezek, játszótérre járok, és egy jó szót sem kapok ezért.

Figyelt kérdés
Dolgozni nem tudok elmenni a fent említett okok miatt, ezért a fiamra vagyok szorulva cigaretta ügyben is. Hétvégén az élettársamnál csinálok meg mindent (mosás, főzés, takarítás, vasalás)Kezdek belefáradni. 60 éves vagyok. Most, hogy a nyári szünetben itt van a nagyobbik fia is (9 éves), még több teher hárul rám. Azon kapom magamat néha, hogy üvöltök a gyerekekkel, ha nem úgy csinálnak valamit, ahogyan én szeretném. Kérlek adjatok tanácsot, hogyan tudnám jobban tehermentesíteni magam?
2014. júl. 26. 17:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
Előző vagyok, esetleg a fiadnak is mondhatod, ha téged annyira rossz anyának tartott, itt van neki a lehetőség, hogy bebizonyítsa, ő különbül neveli a fiát - szintén egyedül..
2014. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm, ez remek tanács volt. Alkalmazni is fogom!!!
2014. júl. 26. 18:34
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja! Neked valószínűleg van némi lelkiismeret furdalásod, hogy csonka családban kellett felnőnie a fiadnak. Most próbálsz kompenzálni, a fiad meg kihasználja ezt. Nem vagy a cselédje! Redukáld a segítséget a normál szintre, a többit oldja meg a fiad ahogy akarja.
2014. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
na ezért nem az apák kapják a gyereket rögtön tovább paszolják, amúgy egy öt éves gyereknek már rég oviban a helye
2014. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Most nyári szünet van az oviban, Nem akarta elvinni egy ilyen összevont oviba, mert időnként, nem meghatározó időben, jön érte az anyukája,
2014. júl. 26. 20:17
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor te nevelted egyedül őt, ki költözött hozzád, hogy ingyen elvégezze a házimunkát, amíg dolgozol?
2014. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Senki.
2014. júl. 26. 20:49
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után segítesz neki? Ha ennyire önállóan eltudja dönteni, hogy ki a jó, vagy rossz anya, akkor legyen jó gondviselóje a gyereknek, és rád nincs is szüksége...
2014. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Eszembe nem jutna másnak a lakásába takarítani járni, én is takarítót hívok a sajátomba (nem ingyen!).
2014. júl. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként egész nap mosni-főzni-vasalni mért kell, csak 2 emberről van szó, nem 200-ról.... Mit mosol-főzöl-vasalsz annyit 2 emberre????:-o Nálam egyedül a sötétítőfüggönyt kell vasalni, 4évente egyszer szoktam....

Mosni meg 4-5 hetente 1 napot....

2014. júl. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!