Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A fiam elvált,...

Mit csináljak? A fiam elvált, egyedül neveli az 5 éves kisebbik fiát. E miatt beköltöztem hozzá. Egész nap mosok főzök, vasalok, takarítok, programot szervezek, játszótérre járok, és egy jó szót sem kapok ezért.

Figyelt kérdés
Dolgozni nem tudok elmenni a fent említett okok miatt, ezért a fiamra vagyok szorulva cigaretta ügyben is. Hétvégén az élettársamnál csinálok meg mindent (mosás, főzés, takarítás, vasalás)Kezdek belefáradni. 60 éves vagyok. Most, hogy a nyári szünetben itt van a nagyobbik fia is (9 éves), még több teher hárul rám. Azon kapom magamat néha, hogy üvöltök a gyerekekkel, ha nem úgy csinálnak valamit, ahogyan én szeretném. Kérlek adjatok tanácsot, hogyan tudnám jobban tehermentesíteni magam?
2014. júl. 26. 17:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A fiam pincér, naponta kell neki tiszta ing, alsó nadrág, zokni, az unokámat meg naponta 2x átöltöztetem, mert nyakig koszos állandóan. Me itt vagyok én is.
2014. júl. 27. 04:55
 22/22 anonim ***** válasza:
48%

És mért nem tanítod meg vasalni? És mért nem elég kéthetente egyszer kimosni 10 inget, s akkor egyszerre kivasalni másfél óra alatt? Mi kell ezen minden nap egész nap melózni?

És mért nem tud már egy 5 éves gyerek vigyázni a ruhájára?

Ezeket régesrégen meg kellett volna tanítani nekik.

2014. júl. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!