Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Usual sztori. Tegyem, ne tegyem?

Usual sztori. Tegyem, ne tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ( srcác... cöhh, 24 éves. ) akinek nemrég sírhattam a vállán. Nem is keveset. Egy másik alkalommal meg smároltunk. Kissé forrón. Nem érdekes. Azóta csak bámul, mint a moziba, nem köszönt a törzshelyünkön, bár én társasággal jöttem.

Arra gondoltam, hogy megmondom neki istenigazából, hogy ez rohadtul nem volt szép dolog. Azt már persze nem, hogy sikerült beleszeretnem... Bár szerintem épp elégszer találkozott már hozzám hasonló lányokkal, hogy ezt észrevegye.

Labilis lelkiállapotban vagyok. Bár ő is abban van, épp szakítottak a barátnőjével, szerintem így jött össze az, ami történt. Csak hogy ő szándékosan kínálgatott innivalóval.


2014. jan. 6. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe hagynám a francba. Ez nagy bunkóság volt tőle. De játszd el, hogy nem érdekel. Ne hagyd, hogy kihasználjon.

19/N

2014. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!