Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hasonló helyzetben lévő...

Hasonló helyzetben lévő szülők! Ti hogyan fogadtátok, amikor fiatok/lányotok elmondta, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves fiam és nemrég mondta el, hogy meleg. Férjemmel együtt mindketten elfogadtuk. Akik hasonló helyzetben vannak/voltak, hogyan fogadtátok?

2014. aug. 25. 17:54
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Én tegnapelőtt (pénteken) mondtam el édesanyámnak,hogy leszbikus vagyok...Próbált meggyőzni,hogy nem vagyok az,de sajnos én kis gyerek korom óta tudom.. Szombaton egész nap nem szólt hozzám,bezárkózott a hálószobájába és egész nap bent volt.. nem evet nem ivot semmit... Ma (vasárnap) Reggel közli velem,hogy kedden lemond a szülő jogról... És most én azt se tudom mi csináljak.. 2 iskolába járok így még dolgozni se tudok... 17 éves vagyok és az olyan munka ami az én időpontomban jó lenne azon csak a 18 év felettiek dolgozhatnak... Apám és anyám már régen elvált és 2 éve volt egy családi incidens,ami miatt apámmal és bátyámmal nem találkoztam már 2 éve.. nem tartjuk a kapcsolatot... Szal se pénzem se munkám,se egy biztos jövő se szülő és semmi segítség... Most Pesten lakok kollégiumban ami be van fizetve október végéig és onnantól kezdve már nem tudok hol lakni... Szóval szerencsés az a gyerek akinek a szülője elfogadja ezt... Én nem értem a szülőket... Nagyon nehéz volt még saját magamnak is bevallani hogy leszbikus vagyok... És megtettem azt a lépést,azt a tiszteletet,hogy elmondtam neki... És én nem kapok tiszteletet...
2015. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!