Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Voltak ijesztő mondatai...

Voltak ijesztő mondatai kisgyerekednek?

Figyelt kérdés

[link]


Itt olvasgattam elég durva dolgokat.

Nektek voltak ilyenek?


2014. szept. 1. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem hála Istennek:D


Nálunk a Cinege cipője összes része 2,5 évesen.Kivűlről.Azt hittem lehidalok mikor elmondta. Párszor lett neki elolvasva, akkoriban.

2014. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Jah, és mindehez a fürdőkédban állt, és csak úgy mellékesen nyögte be a picilány:D
2014. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőm kisfia mondogatta, hogy nem szeret bemenni a szobába, mert egy csúnya bácsi nézi ott van (nappal is...). Ki miben hisz, ahhoz fordul, a barátnőm valami látóval űzette el, nem is ez a lényeges, hanem az, hogy azóta megszűntek a problémák. Így elmondva nem tűnik komolynak, de elég hátborzongató volt napjában többször is a kisfiútól, ahogy határozottan meg is mutatta, hogy hol a bácsi, és legyél okos szülőként, hogy hogy reagálj.
2014. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Anyu mesélte, hogy 3-4 évesen sosem voltam hajlandó a szobában öltözni, csakis a fürdőszobában.

Egyszer megkérdezte, hogy miért szégyellősködök, hiszen csak mi ketten vagyunk otthon.

Erre állítólag azt feleltem, hogy nem csak mi vagyunk itt, és ők néznek minket.

2014. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém szerencsére nem mondott ilyeneket, de a barátnőm gyereke igen. Egyszer nála voltam éjszaka, a másnapi vizsgára tanultunk. Akkor mesélte, hogy egyik éjjel rettentő ordításra ébredt, a kislánya (2-3 éves) sikítozott, hogy az előszobai tükörből egy fehérhajú öreg néni jött ki. A gyerek által adott leírás pontosan a barátnőm nagymamájára illett, aki valaha abban a házban élt, tőle örökölte a barátnőm. A tükör a nagymamáé volt. A kislány soha nem hallott előtte a mamáról, fényképet sem látott róla.

Na akkor este kocsival kellett hazamennem egyedül, teli gatyával vezettem éjszaka. A parkolóban mikor kiszálltam a kocsiból, mindenhol szellemeket véltem látni, 360 fokban forgattam a fejem nehogy rám támadjon valami vámpír, erre a kocsi mögül egy baromi nagy kóbor kutya lépett elő. Még most sem értem hogy éltem túl azt a szívrohamot.

2014. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!