Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megtartanatok a baratnom...

Ti megtartanatok a baratnom helyeben a gyereket?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom terhes lett van egy negy eves kisfia. A pasi akivel egyutt elt nem akarja a gyereket el is koltozott tole. Kulfoldre megy es azt mondja hogy sohasem hajtjak be rajta a gyerektartast. A kisfiunak nem az ex pasi az apja. A baratnom rossz helyzetben van ha elmegy szulni nem lesz munkaja es elveszti az alberletet. A szulei messze laknak ha hazakoltozne ott nem lenne munkaja. Ti hogy dontenetek?
2014. szept. 15. 17:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%

Elvetetném.

(hogy én mit kapok mingyá:))

2014. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartanám meg. Kinek jó az ha nyomorognak, ha apa nélkül nő fel a gyerek. Felelőtlenségnek tartanám megtartani. Tudom hogy az abortusz se jó dolog, de még mindig jobb, mint a semmire két gyereket szülni.
2014. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen racionális érv sem szól amellett, hogy megtartsa. De ezt neki kell eldöntenie.


"A kisfiunak nem az ex pasi az apja." Ezt gondolom úgy érted, hogy nem ugyanaz az apja, mint a négyévesnek.

2014. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
9%
Megtartanám. Valahogy mindent meg lehet oldani. Szülés után pedig úgysem dolgozna egy ideig, addig a szüleihez tudna menni.
2014. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
A pasit soha többet nem akarnám még csak látni se, a babát -bár fájó- elvetetném...
2014. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok abortusz párti, de ebben az esetben elvetetném a babát. Van már egy gyereke, gondolom azt sem egyszerű egyedül eltartani.
2014. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok abbortuszpárti, de ebben a helyzetben elvetetné, és legközelebb jobban vigyáznék.
2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos én sem tartanám meg.
2014. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
A ferfi akivel egyutt elt is szerette volna a babat mert meg neki nincs.Csak amikor terhes lett a no megvaltozott a velemenye.
2014. szept. 15. 18:00
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
nem tartanám meg, a másik gyerekre is gondolni kell.
2014. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!