Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megtartanatok a baratnom...

Ti megtartanatok a baratnom helyeben a gyereket?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom terhes lett van egy negy eves kisfia. A pasi akivel egyutt elt nem akarja a gyereket el is koltozott tole. Kulfoldre megy es azt mondja hogy sohasem hajtjak be rajta a gyerektartast. A kisfiunak nem az ex pasi az apja. A baratnom rossz helyzetben van ha elmegy szulni nem lesz munkaja es elveszti az alberletet. A szulei messze laknak ha hazakoltozne ott nem lenne munkaja. Ti hogy dontenetek?
2014. szept. 15. 17:48
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
68%
óriási ! van egy ismerős, aki külföldön van! Ő még itt van, beszéljék meg indulatok nélkül, normálisan a helyzetet.
2014. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
21. A pasi megmondta hogy nem fizet nem segit szerinted mit csinaljon meg? Elkoltozott es nem kozolte hogy hova.
2014. szept. 15. 18:53
 23/42 anonim ***** válasza:
62%
Bár én mindig is abortuszellenes voltam, ebben az esetben még sincs jobb megoldás.
2014. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
46%
Se a gyereket, se a pasit nem tartanám meg.
2014. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
33%

együtt éltek -nem egy futó bszás volt


Tessék megbeszélni ezt! Főleg, hogy akart gyereket. Van ilyen, hogy egy ürge bepánikol, amikor megtudja a hírt, de nem általában ez elmúlik. - (öö..kérdező..te vagy a barátnő?)

2014. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
73%
#12: Aki ilyent mond és tesz, az nekem már ne gondolja meg magát, mert soha többet nem állok vele szóba.
2014. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg keritsen magának a barátnőd egy normalis munkát, kicsit később meg egy normalis pasit, és tartsa meg a babát. A jog semmit sem jelent, ugyanis bebizonyították, hogy láthatóan már az 1 hetes magzat fél az ultrahangtól és az orvosi műszerektől! Jogászként úgy látom, hogy a jogszabályok egy része egyáltalán nem az igazságot szolgálja! Láttál már abortuszt Kérdező? A magzatnak levágják a fejét és a testrészeit, majd ezutan kikaparják és kidobják, mint egy darab szemetet. Egyetlen egy normális nő sem tudja feldolgozni az abortuszt, miután átesett rajta, és soha többé nem lesz teljes ember!
2014. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
61%

Kétlem, hogy te jogász vagy.

Miért ne már teljes ember utána? Ne beszélj hülyeségeket. A legtöbb nőnek sikerül.

2014. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
79%

27-es kicsit habzik a szád hűtsd le magad, ha meg jogász vagy tudod jól hogy 6 hónapra visszamenőleg az állam megelőlegezheti a gyerektartást amit majd apukán hajt be, ha EU-n belülre megy megtalálják, Indonéziában vagy Peruban már más lenne a helyzet.


Én a fenti esetben nem tartanám meg a gyereket, nyilván rossz lenne, fájna stb. de ebben a helyzetben mire vállalja a másodikat? Hova menne utána? Miből élne és etetné a gyerekeit? Hogy dolgozna, kire bízná a kicsiket?

2014. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
2%

Hát.... érdekes egy barátnőd van...... Szült egy gyereket egy palinak, akivel már most nincs együtt, és most teherbe esett egy másiktól, aki meg nem akart gyereket.

Gratulálok!

Nem tudom, hogy az a borzasztóbb, ha megöli a gyermeket, vagy az, ha azt a szegénykét egy ilyen nő neveli.

2014. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!