Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megtartanatok a baratnom...

Ti megtartanatok a baratnom helyeben a gyereket?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom terhes lett van egy negy eves kisfia. A pasi akivel egyutt elt nem akarja a gyereket el is koltozott tole. Kulfoldre megy es azt mondja hogy sohasem hajtjak be rajta a gyerektartast. A kisfiunak nem az ex pasi az apja. A baratnom rossz helyzetben van ha elmegy szulni nem lesz munkaja es elveszti az alberletet. A szulei messze laknak ha hazakoltozne ott nem lenne munkaja. Ti hogy dontenetek?
2014. szept. 15. 17:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
76%
Én már azt sem értem miért kell minden kapcsolatba szülni,ahány gyerek annyi apa.Koppra meg főleg nem kell gyereket szülni.örüljön van már neki egy.
2014. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
43%
Nem szülném meg a semmire.
2014. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
16%
Engem és a testvéremet is egyedül nevelt fel az édesanyám. Pedig az én édesanyanyámnk már a szülei sem éltek akkor. A testvérem, és én is diplomások és sikeresek lettünk az életben, és kimondhatatlanul hálás vagyok édesanyámnak, hogy életet adott nekünk. Szerintem nem egy egyedülálló anya van két gyerekkel az országunkban, hanem nagyon sok. Munkát kell szerezni, a bölcsődét és a napközit, illetve az egyedülálló anyák szociálisa juttatásait igénybe kell venni.
2014. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

Két gyerekkel, egyedül, segítség és pénz nélkül.....(az már csak részletkérdés, hogy a gyerektartást behajtanák-e).


Nekem nagyon fájna a szívem ebben a helyzetben, ha döntést kellene hoznom. De azt hiszem nem tartanám meg. Ha már van egy négyéves, akiről muszáj gondoskodnia, és a pici miatt az ő megélhetése is veszélybe kerülne, akkor nagyon fájó szívvel, de nem tartanám meg.

Segítség nélkül esélytelen. Nagyon sajnálom.


Az ilyen pasikat pedig, akik képesek ilyen helyzetbe hozni egy nőt a felelőtlenségükkel, minimum kasztrálnám.

2014. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
5%
28-as! Miből gondolod, hogy a legtöbb nő túlteszi magát az abortuszon? Statisztikai felmérést készítettél az összes Magyarországon élő abortuszon átesett nőkkel? Nem hiszem! Én viszont már sajnos elég sokkal beszélgettem, és az életüknek egy nagyon fájdalmas hibájaként vélekedtek róla utólag.
2014. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
18%
Elvetetném. Ez teljesen egyértelmű.
2014. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

33-as. Minket hármunkat nevelt fel egyedül anyukám, és mi is mind egészséges, sikeres emberek lettünk. Rengeteget gürizett is érte.


DE!!! Teljesen más X éves gyerekekkel egyedül maradni, amikor már dolgozik az ember, és más egy még meg sem született baba + egy pici mellett. A kicsi miatt minimum 7 hónapig nem fog tudni dolgozni. Addig miből élnek?


Amúgy meg a gyerektartást be lehet hajtatni, az állam pedig megelőlegezi, ha az apa fizetésképtelen, vagy elérhetetlen, utána pedig vonják le a fizetéséből a törlesztést.

2014. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Én is kétlem, hogy a 27-es jogász lenne!


Én tényleg az vagyok, és éppen ezért megtanultam minden szituációt objektív módon, hideg fejjel nézni.

Akinek így habzik a szája egy témára, az nem lehet (jó) jogász semmiképp!

2014. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
27- es vagyok. Jogász vagyok, ha nem tetszik, akkor is, egyébként nem dolgom ezt bebizonyítani senkinek! Azt pedig, hogy jó jogász vagyok, a statisztikám igazolja! Én nem szoktam másokat csak azért leminősíteni, mert nem ért velem egyet, főleg ha nem is ismerem az illetőt!
2014. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
ezt a 'szájhabzást' már fejezzétek be a rohadt életbe !
2014. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!