Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megtartanatok a baratnom...

Ti megtartanatok a baratnom helyeben a gyereket?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom terhes lett van egy negy eves kisfia. A pasi akivel egyutt elt nem akarja a gyereket el is koltozott tole. Kulfoldre megy es azt mondja hogy sohasem hajtjak be rajta a gyerektartast. A kisfiunak nem az ex pasi az apja. A baratnom rossz helyzetben van ha elmegy szulni nem lesz munkaja es elveszti az alberletet. A szulei messze laknak ha hazakoltozne ott nem lenne munkaja. Ti hogy dontenetek?
2014. szept. 15. 17:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, mert ahhoz pontosan kéne ismerni a helyzetét. Mindenesetre egy gyerekkel is nehéz lehet egyedül. Kettővel, segítség nélkül, úgy hogy az egyik pici baba, még nehezebb.

Én nagyon abortusz ellenes vagyok. De talán ez az a helyzet, amikor mégis csak az abortusz lehet a megoldás.

Ha még nem lenne gyereke, akkor azt mondanám, hogy tartsa meg, mert ki tudja, később mi lesz, lehet-e még.

Egyébként hogy lett terhes? Nem védekeztek? Vagy védekezés mellett?

2014. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
7%
Lehet,hogy örökre meg fogja bánni, ha elveteti a magzatot,talán az élet mégiscsak rá mosolyoghat,ha megtartja, sõt a pasi is lehet átgondolja még.
2014. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
84%
9: Ez nagyon durva! De mitől gondolta meg magát ennyire a pasi??
2014. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
20%

"Kulfoldre megy es azt mondja hogy sohasem hajtjak be rajta a gyerektartast"

- mondd, kérlek, mondd, hogy KAMU

A gyerektartást behajtják. (meg nem is olyan egyszerú, külföldre menni)

de itt egy jó kis sztori a kamuhoz:

[link]

" - Azt szeretném, hogy szakítsa meg a terhességemet, nagyon számítok Önre. Az orvos gondolkodóba esik, majd így szól: - Azt hiszem, van egy jobb... megoldás, ami az Ön számára is kevésbé veszélyes.

A nő elmosolyodott, gondolván a doki megértette, mit szeretne.

Az orvos folytatta: - Nézze, hogy ne kelljen egyszerre két kisbabára vigyáznia, öljük meg azt, amelyik az ölében van most. Így tudna egy kicsit pihenni, mielőtt a másik megszületik. Ha meg akarjuk ölni az egyiket, mindegy melyik az. Az Ön testére semmi veszélyt nem jelentene, ha az ölében lévő babát választaná. A hölgy elszörnyedt. -"

2014. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
14. Nem kamukerdes ki szorakozna ilyennel? Ertem en hogy duhit a kerdes es neked egy elo mar megszuletett ember megolese egyenerteku az abortusszal de a jognak nem.
2014. szept. 15. 18:28
 16/42 anonim ***** válasza:
18%

15: Én is azt írtam, hogy az abortusz ebben az esetben megoldás lehet, és érthető is, ha ez lesz a döntése.

Viszont azt szeretném kijavítani, hogy attól, hogy még nem született meg, még igenis élő a baba az anyuka pocakjában is!

2014. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok híve az ilyesminek,de én az abortuszt választanám ebben az esetben.
2014. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
84%
A "barátnőd" miért veszi be a "külföldre megyek " fenyegetést, zsarolást? Nem olyan egyszerű az, csak úgy eltűnni felelőtlenül.
2014. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
16. Szerintem mindenki tudja hogy mirol van szo.
2014. szept. 15. 18:44
 20/42 A kérdező kommentje:
Mert tudja hogy nem szamithat a pasira semmilyen teren. Meg Magyarorszagon sem egyszeru behajtani a gyerektartast, es van egy ismeros akinek az exe kulfoldon van es o sem fizet.
2014. szept. 15. 18:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!