Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhinnéd, hogy egy vadidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd, hogy egy vadidegen nő "mellékállást" ajánl a párodnak facebookon keresztül?

Figyelt kérdés

Írt egy nő a páromnak Fb-on, hogy van egy kisfia aki mellé kéne valaki aki edzi heti pár alkalommal. A nőről annyit tudunk, hogy 300 km-re lakik tőlünk (már ha valódi a profilja), de állítólag a mi városunkba költözött. És valaki a páromat ajánlotta, mert jó focista.. Pénz nem akadály. És küldje el a számát, hogy megbeszéljék a részleteket.


Nekem több sebből vérzik a sztori. Egyrészt ki ajánlotta (közös ismerősnek kellene legyen), miért nem meri megmondani a nő? Miért gondolja hogy a párom elvállalja?

Vannak profi edzők akik edzik a kisgyerekeket, miért nem hozzájuk fordul?


2014. máj. 13. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kamu mint nem. Máskülönben megmondta volna ki a közös ismerős. Miért nem ő adta meg a számát? Ha ennyi pénze van akkor egy neves edzőhöz vinné, nem pedig egy jó focistához.
2014. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Edző kell neki, heti pár alkalommal!


Én értem! Gondolom Te is!

2014. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ajánlotta a férjedet, akkor mondja meg, hogy ki ajánlotta. Ennyi erőből bárki írogathat bármit, miért kéne elhinni. Erre jó a hivatkozás. De akkor mondja meg, hogy ki volt az a személy és miért őt ajánlotta.

Fura!

A férjed egyébként mit szól a dologhoz?

2014. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt nem kell direkt közös imerösnek lenni, aki ajánlotta, lehet az ismerös ismerösének az ismeröse is.

Másrészt sok esetben egy privát "bácsi" jobban boldogul egy gyerekkel, mint egy profi edzö, föként ha a gyerek érzékenyebb tipusú.

Harmadszor nem látom, hogy ebben hol a probléma? Gondolod, hogy ez a nö egy focipályán meg fogja eröszakolni a férjedet?


Ha más lenne a dologban, akkor szerinted nem tudnának jobb ürügyet kitalálni, mint éppen egy sportot a gyerekkel? Meg ha pénzt kap az edzésért a férjed, akkor honnan szedné, ha másról lenne szó - vagy azt hiszed, AZÉRT fizetne neki a nö?


"Miért gondolja hogy a párom elvállalja? "


Pl. mert pénzt és elismerést kap érte...

2014. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

mi ezzel a gond? csak keresni lehet rajta )

ha atveres lenne, es megprobalna lehuzni, akkor torolni es nem kuldeni egy fillert se, oszt kesz.

2014. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Abból indulok ki, ha nekem lenne egy fiam aki focizik, így kezdeném a levelem.

"Kedves XY.

Egy közös ismerősünk ajánlott Téged (YZ), hogy remekül focizol és nem mellesleg jól kijössz a gyerekekkel is mert neked is van egy hasonló korú fiad. Az én fiam x éves, heti 3-4 alkalommal kellene edzeni vele.

Amennyiben elvállalod, kérlek irj egy telefonszámot és megbeszéljük a részleteket".


Ehelyett a nő egy szót nem írt a fiáról (nem mindegy, hogy 5 éves vagy 12)... A fb-ján egy kép sincs róla.


A párom szerint is kamu-szaga van. Ha valós lenne akkor sem vállalná el...hiába kap érte pénzt.

2014. máj. 13. 12:08
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha más lenne a dologban, akkor szerinted nem tudnának jobb ürügyet kitalálni, mint éppen egy sportot a gyerekkel?"


Mert a párom profil illetve borítóképe az, hogy a fiával focizik.

2014. máj. 13. 12:10
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyanús a sztori,az biztos.Hogy ki állhat a háttérben,és milyen hátsó szándékkal,azt nyilván nem tudni,de jobb az ilyenekkel vigyázni.
2014. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod amúgy sincs benne a dologban, akkor minek a kérdés?
2014. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy én lennék túlzottan gyanakvó, vagy más is azt gondolná e amit én.
2014. máj. 13. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!