Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 15 éves...

Ti elengednétek a 15 éves lányotokat ugy egy számotokra vadidegen 20 évessel randizni hogy ők a plazaban sétálgatnak és beszélgetnek, miközben ti az ismerőseitekkel vásárolgattok? Hiszen még nem is találkoztak! Csak a neten ismerkedtek össze!?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 01:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván elengedném, ha megbízható a lányom.

Nem lehet valaki folyton bezárva tartani, és mindentől tiltani, mert akkor titokban fog mindent csinálni, hazudozni kezd, ami sokkal rosszabb, mint egy ilyen általad leírt sétálgatás.

2014. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Nem fogom a kezét, de odafigyelek rá. Az ilyen helyzet számomra megengedhetetlen.


Olvastad a híreket? Nemrég megöltek egy 15 éves kislányt, antidepresszánsal kevert borral, olyan buliban, ahol 22-25 éves kanok voltak. Mit keresett egy 15 éves kislány ilyen helyen? Most persze men nek a szülők és könnyesre zokogják a párnájukat meg az összes médiát. Holott, ha voigyáztak volna a gyerekre, ma is élne.


Az interneten rengeteg pedofil, szadista, pszichopata barom nyomul (nem egyszer itt is van, rendre bejelentem). Egy gyerekre vigyázni kell, az a szülő kötelessége és felelőssége. Ráér a leányzó kefélni 18 éves kora után is, nincs elkésve akkor sem, de az már nem a szülő gondja.

2014. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Utolso! Nem lehet kalitkába zárni a gyereket, nem tudod mindentől megóvni. Az lehetetlen elvárás, hogy csak ismerősökkel találkozzon, nem gondolod? Nyilvan, ha a pasi egy eldugott városszéli kocsmát javasol a találkozáshoz, akkor nem engedem el. Sot, 15 évesen buliba se kell mennie, ahol nem a sajat korosztálya van. De egy bevásárlóközpontban miért ne találkozhatnának? Egyedül mehet azert szerinted iskolába, vásárolni, csak ugy ki az utcára egy ekkora gyerek?
2014. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Én engedném.

Én ennyi idős voltam az első barátommal és összesen volt 4 barátom, mind hosszú kapcsolat volt, de csak 32 évesen szültem.


Unokahugom is ennyi idősen ismerte meg a barátját, 17 évesen feküdt le vele, azt mondta 15 évesen, hogy még nem akarja és ennyi.


15 évesen, ha ilyenen jár valaki feje, teljesen mindegy a tiltás, meg fog történni. El kell kezdeni elengedni, nem bármit megengedni, de elengedni és ez egy jó lépés felé szerintem.

2014. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem engeded el majd találkozik vele titokban.Én inkább szeretném hogy a lányom őszinte és nyílt legyen velem mint sem hogy hazudozzon.
2014. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%

" ha egy 20 éves csak pinät akar, vagy legalábbis minél hamarabb, akkor nem egy 15 évest fog összeszedni."


Ha egy 20 éves pasi minden este egyetemista lányokat döntögetne, akkor nem neten ismerkedne, főleg nem 15 évesekkel...


"valószínűleg kisebb eséllyel csinálja fel a lányt, ha mégis megdugja"


Hát persze...


Nem azt mondom hogy tiltom, mert azt nem lehet, de mindkét szemem rajtuk tartanám folyamatosan, bár szerintem egy 20 éves "férfi" ne kezdjen 15 éves kislányokkal.

2014. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem engeded, akkor majd atz hazudja, hogy a barátnőjéhez megy, és felmegy hozzá...

Oké, kell vigyázni a gyerekekre, 15 évesen már nem kisbaba azért. Nekem 15 évesen már komoly barátom volt, minden nap nála voltam, mégsem szexeltünk egy ideig. Amúgy, igaza van annak, aki írta, hogy a 15ü16 éves srácok is szexet akarnak. Sőt, sokszor vehemensebben, mint a 20 évesek.

Egyszer meg úgyis fog szexelni, nem úgy tudod kitolni az időt, hogy nem engeded sehova, max beszélgetsz vele. De végül, úgyis az lesz, amit ő akar. Ha akarja, úgyis szexelni fog, akár a sulivécében is, ha meg nincs rá felkészülve, akkor aludhat is egy ágyban a sráccal, akkor se fog még. De a lényeg, hogy tiltással nem mész semmire. Max ahhoz ragaszkodj, hogy tényleg csak a plázában legyenek, és mondjuk egy fix órában várod kint és együtt mentek haza.

2014. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Anyám 15 évesen azt s tudta mit csinálok (nem is nagyon érdekelte), mert kollégista voltam. Azzal találkoztam akivel akartam és mégsem lettem rossz ember és nem is késeltek/erőszakoltak meg.
2014. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

20 éves férfi?


Ti láttatok már 20 évest? Van aki akkor érettségizik, mert pl. kéttannyelvűs és nyáron született és így évvesztes.


Egyesek szándékosan nem értik. Nem mondtam, hogy egy 20 éves nem akar dugni és nem olyan termékeny, hanem azt, hogy egy 20 éves nem most tapasztalta az első két reggeli merevedését, és nem élvez a gatyájába azonnal, ha valaki kimondja pinä, mert már nem akkor újdonság neki, mint egy 15 évesnek, aki egyelőre még azon a szinten van, hogy végre hadd varrja már be valakinek, vagy így vagy úgy, hogy elmondhassa már kefélt.


Én jobban féltem a tizenévesektől a gyereket. Annak idején nekem is sokkal több bajom volt a tizenéves fiúkkal, mint mikor idősebekkel jártam.

2014. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom az ilyesmi kérdésekre a válaszokat...

"Ne engedd, hogy a 14 éves lányod elmenjen sétálni egy fiúval, mert beleszeretnek egymásba, azonnal összefekszenek, nem védekeznek, és viheted abortuszra! Meg különben is, ebben a korban még nem alakulnak ki érzelmek."

"A 15 éves lányod biztos csak azért akar elegánsan öltözködni, hogy a pasiknak feltűnjön, és megfektessék. Ne hagyd."


Azt tudom, hogy szexcentrikus világban élünk, na de ennyire? Tudom, hogy a hírek és polgárpukkasztó kérdések mást mutatnak, de ezek csak a szélsőséges esetek. A valóságban nem akar mindenki azonnal megizélni mindenkit, könyörgöm.

Kérdező, szerintem jó döntés, hogy a fiatalok plázában találkoznak először, ez is mutatná, hogy valamennyire felelősségteljesek. Én elengedném őket. Ha bármi baj történne, egyrészt hatalmas tömeg van ott, többek között biztonsági őrökkel, a lányod nem lenne kiszolgáltatva. Másrészt max. 5 percedbe kerül ott lenni, ha a lányodnak szüksége lenne rád! :)

2014. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!