Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Mit csináljak hogy ne fájjon úgy hogy anyám csak a másik gyerekét szereti eltartja, pénzeli, engem meg se xar? Se kórházba bejönni, se látogatni se pénzt adni? Szerintem ha az egyiknak adok a másiknak is ugyanúgy kéne

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te lehetsz a 2 gyerek??a tesod az elso szülött???

Nalunk is volt van ilyen problema sot en ezmiatt depresszios is voltam mert annyira kiveteleztek es mutattak hogy a noverem a csalad szemefenye.

Itt szoktak hibazni a szulok ugy gondolom hogy az elso szulott az mindig elso szulott marad aki utana kovetkezik születtesre mar lehet licsit haterben szoritjak akkar figyelem szemponjabol is .

Nalunk az ok pl az lehet hogy en nem tervezetten jottem a vilagra,anyukam terhess lett es el akart vettetni,de apukam nem engedte. Anyukam sirt hogy mar pedig elvetett,apukam bement meg az orvosshoz is beszelni hogy nem lehet abortusza anyukamnak. Nos en igy maradtam meg! Lehet nalatok sem voltal tervezett.

Ez ellen nem tudsz sajnos mit tenni,ezzel megkell tanulnod ėlni:( bar tudom mind ez lelkileg egy tores az ember ėleteben,de ez van!:(

2014. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam tervezett gyerek, középső gyerek vagyok a családban egyébként s igen engem sem vártak, a kis kedvenc nálunk a tesóm aki fiatalabb. Gondolom azrt mert erőszakos és behízelgő egyszerre és otthon lakik. Mindig is ez a kivételezés ment, neki teniszt meg mindent fizetett anyám kiskorunkba is, de ha én kertem bármire akkor nincs pénz.

De most nagy korunkba jött ki igazán milyen hatalmas a kontraszt hogy ő mindent kap anyám pénzeli, dédelgeti , én meg oldjam meg a saját dolgaim.

Nagyon fáj hogy ilyen különbséget tesz a gyerekei közt mit tegyek hogy ne fájjon ennyire! Mert tudom változni úgy se fog de legalább ne fájna ennyire naponta azon gondolkozom hogy mondom meg neki a magamét

2014. szept. 30. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az fontossnk tartom hogy ami benned van fajdalom azt igenis tidasd a szuleidel kerdez ra a miėrtre es hàtha valaszt kapsz, mert akkor talan konyeben el tudod fogadni az elnyomodasodat. En kb 13 eves lehetem amikkr ngyon kemmenyen depresszios lettem annyira hogy nem beszeltem megsem szolaltam es volt egy szitu amikor veglet be tt a pohar anyam viselkedese miatt es akkor elmondta. Ami engem bant es a serelmekrol amit tole kapta....es amikor magaba nezet igen sirt anyam mert elmondta igazam van mert valoban nem vagyok kedvenc neki de nem tud mit tenni neki ks fajt a szive melyen szeretett volna szeretni igy mint a noveremet de nem ment neki... persze nekem is fajt amit hallok de legalabb ertekeltem azt hogy nincs tobbe szinhaz es osszinte nyilt lappokal jatszunk nekem amkor sikerult igazan tul lepnem ezen,bar most mar 27 eves vagyok es nem tagadom neha neha ez a serelem vissza ter...ugh erzem ez egy eleten at vegig is fog kiserni
2014. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi eleg sokat elirtam de remelem erted ..

Ha nem.akkor ujjra leirom. Bocsi!

2014. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Én már kezdem gyűlölni anyámat
2014. szept. 30. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hàt megėrtelek van ilyen de jobb lene ha kettesbe le tudnàl ülni anyukàdal es elmondanàd neki a problėmaidat. Hatha lenne valami vàltozas ha meg sem ,mert van ilyen akkor viszont tudatosul bened is hogy anyukadat nem erdekli az hogy neked fajjdalmat okoz stb... es akkor tudod nem anyagilag de meg 1 joszot sem varhatsz el anyukadtol.de mielott viszalyba kezdenel ha anyukad nem akkor te sdm teszel egy lepest sem elotte uljetek le es beszeljetek meg a problemaidat!remelem helyre ridjatok meg hozzni
2014. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Hmm, 3x szerepel, hogy zavar, hogy nem kapsz tőle pénzt. Miért?


Amúgy pszichológussal helyére tudod tenni a dolgaidat és a kapcsolatodat anyáddal, de csak akkor, ha hajlandó vagy elfogadni, hogy ő egy másik ember, akitől semmire nem számítasz, amit kapsz, azt meg megköszönöd, akkor is, ha az csak egy sms. Amíg puffogsz és elvársz, és bezzegelsz, nem lesz változás az életedben. Pocsékolod a drága energiát, nyugalmat, kiegyensúlyozott boldog életre szánt időt azzal, hogy sajnálod a pénzt, amit nem kapsz meg tőle. Nem szeret annyira, ez van. Fel kell fogni, helyére tenni, és azokkal lenni, akik annyira szeretnek, amennyire megérdemled.

2014. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ebben a cipőben jár még mindig 26évesen. Nagy sérelme ez neki, de gondolhatjátok ha már én is látom a különbséget... Viszont szerintem részben ennek köszönhető az hogy az életben mindig minden időben helyt tud állni. Megfontolt, erős, és büszke rá hogy amilye van azt mind ő teremtette meg magának. Az öccse, vele ellentétben még mindig otthol ül, iszik, barátnője nincs még a hivatalba sem jelentkezik be nemhogy munkahelyet keressen bár lenne neki nem egy. Nem életre való egyszerűen. Nincs ami motiválja és akkora gödörben van hogy nem merném azt mondani hogy majd felnő és kimászik belőle. Vagy mint én. Koraszülött voltam, nővérem életét kiskoromban megkeserítettem. A széltől is óvtak és itt vagyok 25évesen nem érzem hogy egymagam megállnám a helyem a világban. Rengeteg hirtelen és rossz döntést hoztam és hoztam volna még ha az én szilárd párom nincs nekem. Szóval fel a fejjel. Ha kitartassz, meg fogja hálálni az élet biztosan! :) 25l
2014. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Tedd túl magad rajta intelligenciával és az érzelmek kizárásával. Nekem bejött. Nekem nem az anyagi része fájt a legjobban. Önálló lettem és nincs szükségem a segítségükre amire nagyon büszke vagyok. Ha valamit mégis adnak azt elfogadom természetesen. Azzal életem végéig tisztában vagyok, hogy csak másodhegedűsként tartanak számon. A legtöbb családban van ilyen én pont ezért csak egy gyereket szeretnék.
2014. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk..:/
2014. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!