Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan rosszul gondolkodom?

Komolyan rosszul gondolkodom?

Figyelt kérdés

Adva van 16 éves fiú-leány osztálytársak. Együtt járnak.

Ez abból áll hogy majd minden du a fiú apjának a lakásában estig szexelnek. Szerintem ez sem normális, ebben a korban tanulni kéne. De, ez egy szoba-konyhás lakás. ha jó idő van a férfi elmegy sétálni,csavarogni, rossz idő esetén ott üldögél a konyhába olvasgat, amig a fiatalok el vannak. Persze elváltként, mindenben a kedvében akar járni a fiának, de ez az azért durva. Legalábbis szerintem.


2014. okt. 16. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Hát, Kérdező, valahol igazad van, ha minden délután, az tényleg durva, untig elég lenne hetente mondjuk 2 alkalommal is... persze gondolva a felelős fogamzásgátlásra mindenkor.
2014. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A férfi a kollégánk, és nagyon megdöbbentet minket mikor ebéd időben mesélte. Megosztotta a kollégákat. Főleg az, hogy a leányzót nem zavarja, hogy közben a barátja apja a konyhába üldögél, és mindent hall.
2014. okt. 16. 14:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet ám csendben is ölelni
2014. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan rosszul. Kiküldenéd őket az utcára, vagy hova menjenek? Biztosan tanulnak is, de ebben a korban elönti a fejüket a hormonáradat. Ez van. Létezik tinédzser szex, akár tetszik, akár nem. Akkor már legalább olyan helyen legyenek, ahol biztonságban vannak és van egy minimum körülmény, nem? N31
2014. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Mi közöd hozzá,ő dolguk,ha nekik jó így......
2014. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem akkora gáz, így is úgy is szexelnének és akkor inkább már rendes körülmények között, nem a parkban...
2014. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 csabika1971 ***** válasza:
100%

4-el értek egyet.

Sajnos korainak találom a szexhez a 16 évet, de ez van, lehet csak mi vagyunk öregek.

És ha már csinálják akkor jobb az ha ellenőrzött körülmények között teszik. Mert ha nem lenne erre lehetőség apja lakásán, megkeresnék a lehetőséget az utcán, parkban, erdőben, stb. És ott szerinted jobb helyen lennének mint egy lakásban?

Ja hogy akkor lehet nem is tudnátok róla, és nem lenne min csámcsogni.

Különben is ezt te honnan tudod? Hisz a fiú és a lány volt csak ott, na és néha az apa. És akkor te?

Vagy csak valakinek a bizalmával élsz vissza?

2014. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tudom. 17-18 éves koromban, amikor a feleségemmel összejöttem, nekem sem járt jóformán semmi máson az eszem, mintsem vele legyek és szexeljünk. Olyan abnormálisak voltunk, hogy felnőttünk, összeházasodtunk, diplomásak lettünk és neveljük a kislányunkat.


"Szerintem ez sem normális, ebben a korban tanulni kéne."


Szerintem ez a viselkedés pont, hogy idősebb korban lesz nem normális. Szex mellett még nyugodtan lehet tanulni is. Ráadásul ez nem lesz így örökké, addig meg ugyan hadd élvezzék már ki egy kicsit a fiatalságukat.


Ha meg emiatt elhanyagolják az iskolát, az nem azért lesz, mert olyan sokat szexeltek. Gondolom, eddig is szartak bele magasról, szóval ezen kár aggódni. Csak ez a konzervatív képzettársítás bosszantó kicsit (sok szex = erkölcstelen élet).

2014. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egy fűtetlen, szoba-konyhás romos lakásban? A kellégától állandóan a beírásokról, egyesekről, iskolába hívat a tanár- ról hallunk.
2014. okt. 16. 15:08
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem élek vissza senki bizalmával, hisz az ebédlőben mindenki előtt mesélte.
2014. okt. 16. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!