Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan rosszul gondolkodom?

Komolyan rosszul gondolkodom?

Figyelt kérdés

Adva van 16 éves fiú-leány osztálytársak. Együtt járnak.

Ez abból áll hogy majd minden du a fiú apjának a lakásában estig szexelnek. Szerintem ez sem normális, ebben a korban tanulni kéne. De, ez egy szoba-konyhás lakás. ha jó idő van a férfi elmegy sétálni,csavarogni, rossz idő esetén ott üldögél a konyhába olvasgat, amig a fiatalok el vannak. Persze elváltként, mindenben a kedvében akar járni a fiának, de ez az azért durva. Legalábbis szerintem.


2014. okt. 16. 14:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem vagyoni helyzet függvénye, igazándiból két elviselhetetlen szülő-típust ismerek, az egyik a bigott módon vallásos, akinek minden fölött áll az általa hitt vallás, és tényleg az a meggyőződése, hogy azzal tesz a gyereknek jót, ha belekényszeríti abba a norma-rendszerbe. A másik meg a "magna mater" típusú anya, aki meg a saját életszemlélete mindenhatóságáról van meggyőződve...

És léteznek ezek gazdagban is, átlagosban is, meg szegényben is...

2014. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Immár eltelt pár hónap, mi újság a kanos fiatalsággal, akik a kollégád elmesélése által egy fűtettlen szobakonyhás lakás szobájában egész délután szexelnek?
2015. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!