Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan rosszul gondolkodom?

Komolyan rosszul gondolkodom?

Figyelt kérdés

Adva van 16 éves fiú-leány osztálytársak. Együtt járnak.

Ez abból áll hogy majd minden du a fiú apjának a lakásában estig szexelnek. Szerintem ez sem normális, ebben a korban tanulni kéne. De, ez egy szoba-konyhás lakás. ha jó idő van a férfi elmegy sétálni,csavarogni, rossz idő esetén ott üldögél a konyhába olvasgat, amig a fiatalok el vannak. Persze elváltként, mindenben a kedvében akar járni a fiának, de ez az azért durva. Legalábbis szerintem.


2014. okt. 16. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Oké, túl lett tárgyalva a téma, eleget szörnyülködtél, te jobb vagy nála, bla-bla-bla.
2014. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%

Fura, egyrészt, hogy minden délutánjuk erről szól, mást nem is csinálnak. Másrészt, hogy a szülő direkt elmegy ezért otthonról, vagy a szomszéd helyiségben hallgatja a dolgokat. Brrr. Nekem ez gáz.

Biztos nagyon értelmes felnőttek lesznek majd :)

2014. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi extra nincs a sztoriban, a 16 evesek szoktak dugni. Ha az apa bevallalja, az ő dolguk. Te pedig kedves kérdező vicces, ahogy egyre rosszabb körülményeket írsz, csak valaki akadjon már ki végre. Pl

most már fűtetlen is a lakás, romos is, stb.

2014. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
12 Én is szexeltem ennyi idősen és most diplomám és több nyelvvizsgám van. Nem hiszem, hogy az ertelem ettől függne.
2014. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"A kellégától állandóan a beírásokról, egyesekről, iskolába hívat a tanár- ról hallunk."


Mert 16 éves, szerelmes, álmodozó kamasz. És? Ne mondd nekem, hogy ilyenről még nem is hallottál? LEhet álszenteskedni, de akkor is szexszelnek, ha nem engedik nekik. Csak mondjuk én jobban tisztelném a gyerekem annál, mint hogy kiküldjem a határba, vagy máshoz vigye a barátnőjét. Tőlem is maradhatnának otthon, mit bánom én, csak legyen boldog! Nem ettől lesz rossz ember!

2014. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

"Egy fűtetlen, szoba-konyhás romos lakásban? "


Na most kezdem érteni, mi a problémád. Az volna a bajod, hogy rettentő állatias képet fest, ahogy szarnak az életre magasról, és közben a putri közepén nyomják, mint az állatok. Igaz? Ha igen, akkor ezt rosszul fogalmaztad meg.


Válasszuk külön a két dolgot:


1: az, hogy két 16 éves, szerelmes kamaszt semmi más nem érdekel csak a szerelem és a szex, az tök normális. Nyilván kordában kell tartani őket, ne kanászodjanak el nagyon, de a túlfűtöttségük inkább normális.


2: az, hogy semmi más nem érdekli őket, csak kefélnek egy putriban, az baj. De itt nem az a gond, hogy nem akadály nekik az egy szobás lakás, hanem az, hogy céltalan és állatias életet élnek. Persze, hogy ez nem normális, de nem azért, mert felelőtlen, szerelmes kiskamaszok, hanem azért, mert totálisan céltalan és tudattalan az életük.

2014. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Inkább ez mint a drogozás...
2014. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Azt gondolom,félreértettük egymást. A férfi kolléga egy közfoglalkoztatot az irodaházban ahol dolgozom.

Nagyon rossz körülmények közt él, tényleg romos a kis ház ahol él, és fűtés sincs. A kolléganőkkel sokszor hozzunk neki ruhát, vagy behívjuk az ebédlőbe ebédelni,sokszor a főnökünk megengedi hogy bent fürödjön az öltözőbe.Ő pedig mesél ezekről a dolgokról, gondolom nincs kinek. Mivel itt mindenkinek van gyereke, persze hogy másképp látjuk a dolgokat, és bizony néhány dolgon kiakadunk. De ez nem azt jelent, hogy bárkit elítélnénk. Csak egy magánvélemény, hogy Én a fiút visszaküldeném jó létben élő anyjához, aki eddig szigorúan fogta,állítólag.

2014. okt. 17. 08:47
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező (#18), de szerencsére erről nem te döntesz... hanem bizony 16 évesen már leginkább maga a fiú.
2014. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért vannak különböző rétegek a társadalomban. Tehát pl. a férjem ultrakonzervatív szülei a 20 éves fiuknak is nehezen engedték meg, hogy náluk aludjak, de akartak kicsit haladni a korral, úgyhogy beengedtek, de úgy méregettek, hogy inkább mindig hozzánk mentünk, ugyanis az én anyámat pl. sosem izgatta, hogy fiúval jövök-e haza, vagy sem, ráadásul az esetek nagy többségében a fiú haverjaim aludtak nálam és semmi szex nem volt. Általában rosszabb anyagi helyzetben élők le se szarják, hogy mikor szexel a gyerek és kivel, 16 éves, ott ez már felnőttnek számít. Nyilván neked ez azért furcsa, mert nem olyan környéken laksz, ahol csupa wc nélküli szoba-konyhás lakás van és valószínűleg téged nem úgy neveltek, hogy 16 évesen már vígan hancúrozhattál naphosszat az aktuális pároddal.
2014. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!