Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi fészekből kirepültek!...

Családi fészekből kirepültek! Mennyit beszéltek a szüleitekkel? A párotokat nem zavarja?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy hányszor találkoztok, mennyit telefonáltok/bármilyen netes kommunikáció is idetartozik.

Tesóm férjét eléggé zavarja, mivel neki már nincsenek szülei, a testvéreivel meg kb. kéthetente találkozik, és ennyi. + Olvastam itt egy kérdést, hogy a pasiknak ez idegesítő. + Én szingli vagyok, és most repültem ki, és kíváncsi vagyok, hogy mások ezt hogy csinálják.


Kort, nemet, és hogy kb. milyen messze laktok egymástól légyszi adjatok meg.

L


2014. okt. 20. 13:26
1 2 3
 11/30 piroska és a farkas ***** válasza:
anyukámmal egy városban élünk, napi szintü a találkozás szinte, mégha csak pár percre is, férjem családja máshol él, de ő is mindennap felhívja vagy az anyukáját, vagy valamelyik testvérét. Mindkettőnk számára természetes ez, hiszen ők is a családunk. Fiatal házasok vagyunk.
2014. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

heti 3-4 alkalommal beszélünk telefonon kb. 15-20 percet.

Menni havonta 1-2-szer megyünk, ha van valamilyen alkalom, akkor többször is.

39/N, 30 km-re lakik anyu.

2014. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Minden nap beszélek a szüleimmel telefonon. Tesómmal hetente 1x találkozunk, de ha valami van, hív vagy én hívom, néha e-mail. Szüleimmel is hetente 1x találkozunk, jönnek unokázni. A férjem is hívta minden nap a szüleit, amíg éltek. Anyósom is hetente 1x biztosan unokázott. Nem okozott ez problémát.
2014. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Mióta elköltöztünk ismét külön, nem igazán tartom a szüleimmel a kapcsolatot, nem véletlenül. De mióta megházasodtunk férjemmel, nem is láttam őket, több mint 2 hónapja (nem is tervezem látni őket, az esküvőre sem voltak meghívva).

Amíg jobb volt a viszony, addig sem igen beszéltem velük. Nem hiányoztak. (5 percre laknak autóval)


Férjem talán heti 1x beszél a szüleivel telefonon, akkor is inkább azok hívják fel. Havi 1x jár ott, vagy ritkábban. Nincsenek messze éppen (25 perc autóval), de nem is akar menni gyakran. Elvan nélkülük.

Engem nem zavarna, ha gyakrabban beszélne velük, de nincs igénye, és az ő dolga.

25N, 30F

2014. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

38/N

A szüleim és egyik hugom 350 km

Másik hugom 200 km

Harmadik hugom 250 km

Sajnos így szétsodort minket a szél.

Anyuékkal telefonon kb egy két hetente beszélek,de ha van valami akkor többször.

A testvéreimmel mindennap beszélek telefonon illetve,az interneten keresztül.

Nagyon szeretem őket,és sajnos ha már így hozta a sors,és csak ritkán láthatjuk egymást,így ez a megoldás maradt.

Páromat nem zavarja,mert miért is zavarná?!

Tudja,hogy hiányoznak nekem,és elfogadja.

2014. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

39/N

Minden nap felhívtam anyámat telefonon, apámat hetente 1-2-szer. Minden hétvégén meglátogattam őket (30 kilométerre laktak tőlem).Anyám halála után apám volt az, akit naponta hívogattam és hetente látogattam. Esténként volt, hogy egy órát is cseverésztünk (hála a családi csomag kedvezményes előfizetésnek). Sajnos ő is meghalt közel két éve. A férjem néha morcos volt, hogy annyit dumálok apámmal, de így utólag nem érdekel a véleménye. Hiányoznak, és örülök, hogy nem hanyagoltam el a szüleimet.

2014. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

19/L

2000+km

napi szinten beszelunk

2014. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A férjem országába költöztem, 1300 km-re a szüleimtől.

Mindennap beszélünk telefonon, évente 5-6 alkalommal találkozunk.

2014. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 34N, 35F
2014. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mi egy városban lakunk, anya általában hétfőn hív fel, hogy hogy telt a hétvégénk, egyébként heti 2x - 3x látogatjuk őket, hétközben. Kis városban élünk, nincsenek távolságok, nincs nagy lelki köldökzsinór, egyszerűen felhív, vagy felhívom, hogy mi újság, ha idő engedi, és nem ütközik a munkánk időben, akkor elmegyünk. Férjemet nem zavarja.
2014. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!