Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi fészekből kirepültek!...

Családi fészekből kirepültek! Mennyit beszéltek a szüleitekkel? A párotokat nem zavarja?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy hányszor találkoztok, mennyit telefonáltok/bármilyen netes kommunikáció is idetartozik.

Tesóm férjét eléggé zavarja, mivel neki már nincsenek szülei, a testvéreivel meg kb. kéthetente találkozik, és ennyi. + Olvastam itt egy kérdést, hogy a pasiknak ez idegesítő. + Én szingli vagyok, és most repültem ki, és kíváncsi vagyok, hogy mások ezt hogy csinálják.


Kort, nemet, és hogy kb. milyen messze laktok egymástól légyszi adjatok meg.

L


2014. okt. 20. 13:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20.vagyok., bocsi, lemaradt: 29/N
2014. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én naponta beszélek velük, reggel és este, de csak jelentkezem, hogy minden okés, nem beszélünk, csak 1-1 percet. Férjem anyukáját este hívja, kb. 5 percet beszélnek, ők akkor beszélik meg a napjukat. Illetve nyilván ha valami fontos van, akkor pluszban hívjuk őket. Engem nem zavar.
2014. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Párom részéről nincsenek szülők ,nekem elváltak . Apukámmal igen ritkán beszélek ,és még ritkábban találkozok (sajnos) ,de anyu minden 2. nap hív .. (bevallom néha kicsit dühít ,beszélünk a semmiről ). Egyébként 160 km-re lakik tőlünk ,én nem voltam szülővárosomban tavaly december óta, de anyu 4-6 hetente jön ,most is éppen itt van munkájából kifolyólag . Mi hamarosan külföldre költözünk ,de szerintem akkor sem fog nagyon változni a helyzet a kommunikációt illetően .
2014. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
ja 33/N voltam
2014. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Hetente 1x, 2x telefonon beszélünk és kb 2-3 hetente látogatunk haza N/31. 60 km.

Párom szintén, bár a tesójával gyakrabban beszél, smsezik. F/35 80 km.

2014. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mi kb. havonta találkozunk. És a párom szüleivel is akkor szoktunk (egy városban élnek). Naponta vagy két napont beszélek anyukámmal és a nagyszüleimmel. A páromat nem zavarja :D


24-N, 100 km

2014. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

21F

200km

Hetente egyszer általában hétvégenként telefonon 5-10 perc beszélgetés, kivel mi történt a héten.

Hazajárni csak ünnepekre megyek.

2014. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én 1700 km-re lakom tőlük. Havonta-kéthavonta beszélek velük, és kb. évente 2-3szor megyek hozzájuk. (De nem mindig volt jó a viszonyunk, volt olyan, hogy 2 évig nem beszéltünk. Most ez így jó. Ha gyakrabban találkoznánk, és mindenről beszámolnék nekik, akkor csak beleszólnának az életembe.)

Párom hetente felhív valakit a családjából.

27N, 26F

2014. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Sokat utazom a világban, ezért személyesen találkozni sajnos keveset tudok Anyukámmal. De ha Pesten vagyok és mindkettőnknek van ideje, mindig beülünk valahová kávézni, vagy ebédelni.

A családi ünnepekre igyekszem hazajönni, de ha nem sikerül, akkor később pótoljuk.

2-3 naponta beszélünk telefonon, FaceTimeozunk, Skypeolunk. De igazából napközben is van, hogy küldünk egymásnak képeket, írok neki 1-1 sort.

Több, mint 10000 km van közöttünk.


25/N

2014. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

23 és 27 évesek vagyunk, én vagy a lány.

10 km-re lakunk egymástól a szüleimmel. Minden hétvégén egy napra átmegyek/átmegyünk, anyával egy héten egyszer elmegyünk vásárolni kettesben, apuval emailezni is szoktam, és kb 2 naponta beszélünk telefonon is.

2014. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!