Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tmogatnak a szüleim?...

Miért nem tmogatnak a szüleim? Hogyan bizonyítsak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok kitűnő tanuló,szeretnék Angliába jogi egyetemre járni.Már van emelt nyelvvizsgám angolból,most tervezem a középfokot németből. Szeretnék külföldön tanulni,sikeres nővé válni,de a szüleim visszahúznak és azt mondják,hogy úgyis szegény leszek és semmit nem fogok elérni. Hogy bizonyítsak? És egyáltalán miért nem támogatnak engem?
2014. okt. 23. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ÉS még 4 nap... hjaj... de legalább nincs benne szex. Azt már úgy is unom...
2014. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Nincs jobb dolga egyeseknek, mint minden második kérdésre azt írni, hogy kamu... Az én unokatestvéremnek is ebben a korban lett felső fokúja, csak neki németből. Tudjátok léteznek nemzetiségi óvodák, és olyan iskolák ahol erősen rámennek a nyelvre és még rengeteg dolog létezik ebben a világban, sőt az országban, amit nem ismertek, de attól még vannak. "aki nem hiszi járjon utána" és ne ossza az észt, ha magának is kevés van!
2014. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

:) Emelt nyelvvizsga? A Rigó utca emelte?


A legjobban azt szeretem a magyar nyelvoktatásban, hogy amikor hazajövök és belefutok pár felsőfokúba (mindig megtalálnak és gyakorolni akarnak :) ), akkor nem tudod megmagyarázni nekik, hogy "nem így ejtik / mondják", "nem igazán ezt jelenti" és azért beszélsz így, mert "így beszélnek". A hungris nem akcentus, hanem csökönyös ragaszkodás a magyarok elképzeléseiről más nyelvekkel kapcsolatban... :D

2014. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Electrifymyheart válasza:

Hallod gec, mekkora nyomozó itt mindenki.. Ismerek gyermekkora óta egy 14(!) éves lányt, akinek már szintén megvan a felsőfokú nyelvvizsgája. Lehet hinni nekem, lehet nem, de nem hogy már pont emiatt titulájátok hamisnak a kérdést.

Ha hamis is, kit érdekel? A válasz nem változik.

2021. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!