Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fény derült az életemre,...

Fény derült az életemre, arra, milyen vagyok valójában. Azóta nem beszélgetünk. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A családom mindig is egy csendes, visszahúzódó, jó tanuló lánynak ismert. Most rájöttek, hogy nem ilyen vagyok, előttük csak szerepet játszottam már régóta.

A húgom miatt rájöttek mindenre és azóta megváltozott a kapcsolatunk. Alig szólnak hozzám, feszült a hangulat és tudom, hogy miattam.

Nemrég lettem 18 éves, úgyhogy elköltözni eltudnék, csak félek, hogy azzal a szakadékot mélyíteném.


2014. nov. 9. 12:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Prosti vagy?
2014. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem
2014. nov. 9. 14:01
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Hanem? Mesélj már.
2014. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kicca válasza:

Elso vagyok:

Szerintem adj idot nekik, hogy feldolgozzak. Biztosan "sokkot" kaptak de minden rendbe jon ha oszinte leszel veluk mostantol es beavatod öket. Szerintem kerj bocsanatot es semikeppen ne koltozz el.

A legjobbakat kivanom neked :)

2014. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Mégis mit meséljek?

Nem olyan érdekes ez.

2014. nov. 9. 14:20
 16/21 Septimius ***** válasza:
78%
Ne, ne mesélj semmit, tényleg nem olyan érdekes. Minket se érdekel abszolút. Nem tudjuk, mi a teendő, töröld a kérdést, és mindenki menjen a dolgára ezen a szép vasárnap délután!
2014. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Leírtam ami a lényeg. Felesleges oldalakat írnom.
2014. nov. 9. 14:32
 18/21 anonim ***** válasza:
Az éjszakai életet fogd vissza, érdekkapcsolatokat építsd le, és legyél őszinte. Olyan ember legyél, aki JÓ. Építsd le a rosszat magad körül. Ennyi a teendőd.
2014. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de nem hiszem, hogy egy szülő nem látja, hogy a gyere éjszakázik... ez nem olyan, hogy hopp, kiderül.
2014. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az igazi énem nem az, amit a családomnak mutattam. Szóval azt kéne valahogy megváltoztatni.

Vannak helyzetek, mikor az ember nem lehet őszinte.


De, van olyan, hogy egy szülő nem látja, hogy a lánya éppen kiszökik a szobájából. Itt vagyok én példának, vagy szerinted a szüleim csendben tűrték, ahogy én hétköznaponként leléptem?

2014. nov. 9. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!