Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék tenni, tudom ezzel...

Mit tudnék tenni, tudom ezzel van tele ez a kategória de már teljesen kivagyok, tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva leszek 17 éves. szüleim nagyon rossz viszonyba vannak egymással,csalják egymást de együtt vannak mondván miattam,meg tesóm miatt aki nagykorú.

Túlságosan szigorúak... abba egyet értenek,hogy engem nem lehet elengedni a szomszéd faluba se,mert ez lesz meg az.

Nem mondom,hogy mindent én csinálok,de elég sok dolgot.

Sokszor van az,hogy apa részeg neki akar menni anyának de anya nem foglalkozik vele. arra hivatkozik,hogy azért nem válik el nem költözik el mert nem tudna eltartani... (156 ezer ft-t kap kézhez+utánnam a családi. egy albérlet itt 50 ezer ft....


Nem engednek sulit se váltani,nem jó nekem abba,amibe vagyok,itthon se érzem a 4 fal között jól magam....

Eddig anyu nem foglalkozott velem,barátnőm beszélt vele,hogy depis vagyok mert nem engednek el sehová és hopp érdekelni kezdték a dolgaim,ordítozott velem a hangnemem miatt,mikor ő kezdte az ordítozást...


Tehetetlen vagyok,nem jó itthon.

Legtöbbször későig maradok iskolába,de ofőt zaklatja anya,hogy menjek haza,meg kiráncigál suliból is ha maradok valamin.


Tönkrement a kapcsolatom is(4,5 hónapos)


Inkább mennék kollégiumba,de ahoz is szülői engedély kell.


Valami tipp,a begyepesedett szülői agyra?


Szökésen is gondolkozom,egy koncertre szeretnék elmenni nincs is messze,de nem engednek el... :/


2014. nov. 26. 21:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Elengednek barátnőmhöz este 8ig hétköznap hétvégén 10ig.
2014. nov. 27. 14:59
 12/25 anonim ***** válasza:
nem aludhatsz ott? osztállyal színházba menni, ilyesmi. meddig tart a koncert?
2014. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"A betegségem mellet a 3.as átlag szerintem jó."

Milyen betegségről van szó?

2014. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem aludhatok ott....

Diszlexia,diszkalkulia

2014. nov. 27. 15:26
 15/25 A kérdező kommentje:
kb 11 ig tart.
2014. nov. 27. 16:55
 16/25 anonim ***** válasza:
16 évesen este 8-ra otthon kellett lennem még hétvégén is. Akkoriban nekem sem tetszett, de betartottam. És annak ellenére, hogy nem feküdtem minden hétvégén részegen valamelyik buliban, normális ember lett belőlem. Te is túléled, majd 18 évesen oda mész ahova akarsz és akkor amikor akarsz. Ameddig viszont gyerek vagy, a szülők döntik el, hogy mit engednek meg és mit nem.
2014. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Engem már 8-9 évesen is engedtek barátnőknél aludni, és ez soha nem is változott. Elég vaskalaposak a szüleid. Ilyen szabály se volt soha, hogy hányra kell hazaérnem. Igaz, nem is buliztam sokat akkoriban, de ha mégis, akkor nem nagyon korlátoztak.
2014. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok tenni semmit,fakton se maradhatok mert elrángatnak.
2014. nov. 27. 17:35
 19/25 anonim ***** válasza:
Még tanulni se engednek házon kívül? Színházba se? Osztálykirándulásra?
2014. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Sehová,kirándulni voltunk+hívná ofőt rögtön ahogy mondom neki
2014. nov. 27. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!