Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanád-e ilyen esetben a...

Elmondanád-e ilyen esetben a szüleidnek, hogy beteg vagy?

Figyelt kérdés

A szüleimmel még a tavasszal megromlott a kapcsolatom, mert nem tudják elfogadni, hogy meleg vagyok. Elzavartak otthonról. Édesanyámmal azóta valamelyest javult a helyzet, szoktunk beszélni, de még ő sem tud teljesen elfogadni. Az apám viszont tudomást sem akar rólam venni, megvet, a barátomat pedig egyenesen gyűlöli.

Nem rég kiderült, hogy beteg vagyok, rákos. Elég jó esélyeim vannak a teljes gyógyulásra, de ez akkor is egy igen súlyos dolog. Nem tudom, hogy elmondjam-e nekik? Valahogy szeretném is, meg nem is, hogy tudjanak róla. Ti mit tennétek, elmondanátok?



2014. nov. 28. 12:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés kamu. Ha valakit elzavarnak otthonról ezért ,mert csak most vallja be, az legfeljebb a húszas évei elején járhat. Ilyenkor nincs rák. Próbálkozz más kérdéssel, ez sajnos hihetetlen. Homokosság meg rák? Nem nézel te túl sok amcsi filmet? Ráadásul valószínűleg lány vagy a fogalmazásból ítélve.
2014. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

hogy nincs rák fiatalon?


google: rákos gyerek


szívesen

2014. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
21-es nagyon tudatlan vagy, érdemes lenne kicsit tájékozódnod, mielőtt baromságokat írsz... A kérdezőnek pedig jobbulást. Remélem teljesen meggyógyulsz! :)
2014. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ! 😊 Hogy vagy ..hogy alakul(t) az életed ?
2015. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is szeretném hallani, hogy minden megoldódott.
2015. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
lehet sok volt neki ez a 2 betegség és meghalt azóta...vagy csak szimplán nem látogatja az oldalt...vagy épp kezelésen van...
2015. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy csak szórakozásból tette fel a kérdést!!!!
2015. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ?
2015. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!