Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagálom? Karácsonyi...

Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk, újitjuk a házat, vannak gyerekeink is. Karácsonyra anyutol és mamámtol gáztüzhelyt kapok. Azt mondják nem fér be a kocsijukba (pedig tudom h befér simán) és a szállitást (ami 10 ezer ft) oldjam meg én. Nekem ez marha rosszul esik. Jó anyagi körülmények közt élnek, nekem meg elég a gyerekek és a házfelujitás.
2014. dec. 2. 16:28
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, mert tökre félreértettétek a kérdést. ugyanis nem azt kérdeztem h megéri-e...

Hagyjuk az egészet. Köszi a válaszokat

2014. dec. 2. 18:49
 42/49 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező neked nem esik le, hogy ha 40-ből 40 ember szerint te vagy a kicsinyes és hülye, akkor egyszerűen te vagy a kicsinyes és a hülye?


Kérhetsz több csomagszállítótól is ajánlatot, a nyakamat teszem rá, hogy olcsóbbért is kiviszik, mint 10.000. Illetve ha vannak olyan ismerőseitek, más rokonaitok, akiknek a csomagtartójába beférne, megkérheted, hogy jöjjenek el veled érte, úgy, hogy állod a benzinpénzt. Mi ezen olyan nehéz?

2014. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
91%

Igen, túlreagálod. Így beszélsz anyádról (nyilván nem csak itt, hanem úton-útfélen), de a pénze jól jön.


Beszélj ismerősökkel, nézz körbe a neten, biztos van, aki elszállítja olcsóbban. Persze csak ha nem ilyen stílusban adod elő magad.

2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Say My Name válasza:
92%
A történet lényege: 24 éves korodra eljutottál odáig, hogy egy nem túl pénzes faszi csinált neked két gyereket akiket neked kell nevelned, mellette a megfogalmazás alapján pedig egyértelműen lejön az is, hogy nagyon nem kerek a te kis életed mert 10 rúgon pattogsz és anyádat emlegeted fel aki valószínűleg többre vitte mint te... Buta kis liba :(
2014. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
85%

"Teljesen mindegy, mert tökre félreértettétek a kérdést. ugyanis nem azt kérdeztem h megéri-e...

Hagyjuk az egészet. Köszi a válaszokat"


persze, hogy megéri!!! 10 ezerért kapsz egy uj tüzhelyet!

2014. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
68%
De utolsó, a Kérdező nem ezt kérdezte :-)))
2014. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
80%

ohh milyen igazad van :DD


no akkor válaszolok kérdezö: igen, tulreagálod! és mint, ahogyan az lejött a többi a válaszbol,- mások is hasonloan gondolják.

2014. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért támadjátok a kérdezőt, szerintem bunkóság így ajándékot adni. Ha az anyukának és a nagymamának ennyi pénze van az ajándékra, akkor ennyi van, akkor vegyenek olyan ajándékot, ami belefér a keretbe. Ez olyan mintha azt mondanám egy etióp éhezőnek hogy megkínálom ebéddel, de csak ha eljön hozzám, aztán meg itt kezdem szidni hogy mekkora bunkó.


Szerintem megmondhatod anyukádéknak hogy 10e ft karácsony előtt most túl nagy kiadás lenne, úgyhogy előlegezzék meg nektek és majd visszaadod.


Vagy - amit én csinálnék - kölcsönkérném a kocsijukat és hazahoznám magamnak a tűzhelyet, aztán tankolnék nekik egy kicsit.


L23

2014. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

A szállítás kijön 5ezerből is. Havernak szólsz, a benzinpénzért meg egy korsó sörért megjárja veled azt az utat, utánfutót lehet kölcsönözni egy napra kb 3000ft.

Máris fele annyit kell fizetni.

2014. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!