Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagálom? Karácsonyi...

Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk, újitjuk a házat, vannak gyerekeink is. Karácsonyra anyutol és mamámtol gáztüzhelyt kapok. Azt mondják nem fér be a kocsijukba (pedig tudom h befér simán) és a szállitást (ami 10 ezer ft) oldjam meg én. Nekem ez marha rosszul esik. Jó anyagi körülmények közt élnek, nekem meg elég a gyerekek és a házfelujitás.
2014. dec. 2. 16:28
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
26%

Sajna azt nem tudom, hogy palackosnál is van-e ilyen beüzemelés, talán ott nem, mert ott nem kell gázcsőre rákötni, de ezt meg kell kérdezni ahol vásárolják.


Amúgy azt én is furcsálom, hogy a szállítást nem fizetik ki, hiszen ha veszek egy ajándékot valakinek, akkor azt házhoz szállítom, vagy szállíttatom, így olyan, mintha közösen vennétek hárman.

2014. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

#12 kérdező, itt van a kutya elásva: " Ez mind azért van mert "nem gazdag faszival vetettem el magam"! Mint pl anyám!"


nem a szállítással van problémád, hanem anyáddal ... értem, hogy nincs pénzed, de akkor legyen tartásod, és mondd azt, hogy köszönöd, de nem kéred ... vagy úgy már nem az igazi a háborgásod?

2014. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
89%
Túlreagálod. De ha neked nem kell ennyiért egy új gáztűzhely, mi szívesen elfogadjuk. Eladnám jóval több mint 10 ezerért. Egyébként abba a kocsiba nehezen férne be egy új, becsomagolt gáztűzhely. És igen, akkor is szakembernek kell beköttetni, ha gázpalackról üzemeltetitek. Szerintem jót akarnak a szülők, csak nem jól sül el. De egy kicsit te is lehetnél belátóbb. Lehet, hogy az már nem fér bele a költségvetésbe, ez így is nagy ajándék.
2014. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%
De hülye vagy kérdezö!!!
2014. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

22! Ki háborog! Egy rohadt szót sem szóltam anyámnak és nem is fogok. Csupán rosszul esik. Igen van bajom anyámmal nem is kevés, és hidd el megvan rá az okom is de ebbe sztem ne menjünk bele.

Ha nincs más választás természetesen kifizetem a szállitást, max az unokáinak annyival kevesebb ajándék lesz a fa alatt. Sajnos

2014. dec. 2. 17:11
 26/49 A kérdező kommentje:
Te vagy a hülye!
2014. dec. 2. 17:12
 27/49 anonim ***** válasza:
25%

2 szempont szerint lehet nézni.


1. Kapnál 10e ért egy tűzhelyet, az jó étel és rendesek hogy megveszik de a szállítást neked kell álnod, tök oké.

2. Nem csak úgy veszik mintha monjuk nyáron eszükbe jutna, hogy, hopp a lányomnak nem jó a tűzhele veszek neki 1et. Karácsonyra kapnád ha jól értem. Tehát AJÁNDÉKBA ha jól értem. Ajándékért nálam Marha nagy bukóság kategória hogy bármilyen az ajándékkel kapcsolatban felmerülő költséget áthárítom arra aki kapja. Akkor olyat veszek amit meg tudok oldani.

2014. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Igen karácsonyi ajándék lenne
2014. dec. 2. 17:16
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit problémàzol kérdezö!Meg lehet mondani, hogy nem kell, és probléma megoldva!
2014. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyi egy gáztűzhely alsó hangon? 50-60 ezer Ft, és 10 rugót sajnálsz, az elhozatalára, mikor valószinűleg a két kisöregnek elfogyhatott a pénze, és ezért kért meg téged..?:D
2014. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!