Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van videóm arról, amikor a...

Van videóm arról, amikor a nevelőapam megutotte a 6 eves öcsémet. Feljelenthetem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Többször megütőtte a fejét, mert mondott egy káromkodást, amit az oviba hallott. Igaz, ne káromkodjon,de szerintem el kéne magyarázni neki, vagy max 1 segges, de nem a fejet utni es ilyen erosen. Van egy hangfelvetelem is arról, amikor azt üvölti a hugomnak, hogy beleveri a falba a fejét és kiveri a fogát, mert szerinte sok parfümöt fújt magára. Szerinte egyebkent mindenki tomenyen fujja be magat es mindenki hibas a vilagon egyedul o a tokeletes es mindenbe igaza van.o ezt gondolja magarol. Meg tudnam verni, de nem akarom h ezert engem is feljelenthessen, mert mar regebben amikor kicsi voltam es elmondtam apamnak h megutott es apam megverte meg o jelentette fel es majdnem apam jart rossul mert megvedett. Szoval inkabb feljelentem. A kerdesem az, hogy feljelenthetem e ezert es mit kaphat erte? A valaszokat elore is koszonom!

2014. dec. 4. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Én feljelenteném, mint a szart. Kérdező, itt minden idióta barom téged csesztet, de IGAZAD VAN. szerencsés esetben pár évre lecsukják ezt a férget.
2014. dec. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell megverni. Nyiltan.

Elég ha lefogod és dominálsz.

Mikor édesanyám az öt éves húgomnak akart nekimenni, előtört belőlem is az állat.

Mondjuk annyi előnyöm volt, hogy seggrészegre itta magát.

Aztán másnap beszélgettünk. Szerencsére elment pszichiáterhez és elvonóra.

2014. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Aki sértegette a kérdezőt, amiért kiakadt a beszóláson, és maga a beszóló is, ugyan gondolkozzanak már el, milyen jogai vannak egy gyereknek, ha az idióta szülője hazacipel magának egy másik idiótát, aki terrorizálja a gyereket...kb. semmi, tekintve, hogy a drágalátos gyámügy is akkor mozdul, vagy még akkor sem, amikor a gyerek kékre-zöldre verve jár iskolába. Ha a kérdező megállítja akkor és ott a mostohaapját, csodálatos jogállamunkban őt büntették volna meg, mert nem lett volna bizonyítéka ellenben mostohaapuci látletet vetet a saját sérüléseiről, és a hatóság annyit lát, hogy a mostohafia megverte őt...a felvétel elkészítésével szerzett bizonyítékot. Ezzel mindenképpen menj el a rendőrségre, kérdező, és tégy feljelentést. A húgodra meg fokozottan ügyelj, az ilyen gyerekverő, terrorizáló hulladékok közül sok a szexuális molesztálástól sem riad vissza, ha egyszer kitapasztalta, hogy büntetlenül teheti a gyerekkel, amit akar (verés) akkor könnyen rá is mászhat a serdülő lányra.
2014. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Többségében szakértő válaszokat fogsz kapni, ha a

politika/törvények,jog

kategóriában teszel fel legközelebb ilyen kérdést.

Jó szándékból javaslom.

2014. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2015. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!