Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet hivatalosan...

Hogyan lehet hivatalosan kitenni a saját nagykorú gyermekemet a lakásomból?

Figyelt kérdés
Mielőtt még azt gondoljátok milyen szülő vagyok, írok róla egy kicsit. 20 éves, nem dolgozik, nem tanul, nem segít itthon. Nagyon csúnyán beszél velünk, sőt a kishúgával is, folyamatosan csavarog, tönkreteszi a házasságunkat, mert az anyukája őt védi, hogy mégis csak a gyereke, már a válásnál tartunk. Köszönöm a segítő válaszotokat! Azért mindennek van határa!
2014. dec. 7. 13:17
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

29-es!

Gondoltam már rá, de az anyukája úgy is ad neki, ráadásul tömi lóvéval is.

Nem beszélve arról, hogy akkor a további családi együttlét pokollá változik, míg nem tudunk szétmenni.

Én nem akarom itt hagyni a házat, mert akkor soha nem lesz eladva.

2014. dec. 7. 14:11
 32/59 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan tömi az feleséged pénzzel, ha nem is dolgozik??
2014. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
87%
Akkor anyu meg a fia, mehetnek amerre látnak, azt írtad, hogy az a te házad
2014. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
86%

Hat ne adj az anyjanak se. Te kapod a fizetest, ha kozos a bankszamla akkor surgosen nyitni egy sajatot, kartyajat letiltani, fizetest felvenni, nem adni neki.

Perelhet persze ha akar hogy kozosvagyon stb, de amint irtad, az nem ket het.

Egyszeruen NE ADJ. Se neki, se az anyjanak. A kisgyerekkel eljartok enni valahova, otthonra meg nem veszel SEMMIT. Majd megtanuljak hogy ki keresi a penzt!


Eleg lenne az is, ha elmennel valahova a kicsivel, kirandulni pl par hetre, otthon meg nem hagynal penzt de egy fillert se. Aztan boldoguljanak ahogy tudnak, felnott emberek, ne legyel mar balek.

2014. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

32-es!

A keresetemből, mivel "közös" kaszán vagyunk.

Illetve itt lakik nálunk az anyukája, neki van nyugdíja.

2014. dec. 7. 14:16
 36/59 A kérdező kommentje:

33-as!

A vagyon közös, hiába én kertem a pénzt!

Nem is akarom elvenni, 50% a páromé.

2014. dec. 7. 14:18
 37/59 anonim ***** válasza:
65%
Zárcsere,a cuccait bőröndbe az ajtó mellé,neki is,meg anyukának is. Aztán mehetnek.
2014. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

34-es!

Tudod, nekem mindenem a Család!

Nem válni szeretnék, hanem elrendezni a dolgokat, amire egyre kevesebb az esély.

Meg van mindenünk, jóval az átlag felett élünk és most dobjak el mindent?

2014. dec. 7. 14:21
 39/59 A kérdező kommentje:

37-es!

Ez brutál dolog, ezt nem tudom megtenni, főleg a kicsi miatt nem!

Mit gondolna rólam, milyen apuka vagyok? Kiteszem az anyukáját?!

Még megijedne tőlem!

2014. dec. 7. 14:22
 40/59 anonim ***** válasza:
93%
Már több kommentet is írtam, de egyre jobban úgy látom, hogy te saját magad hagyod, hogy kihasználjanak. Ha ez húsz éve így megy, és te nem akarsz drasztikus lépéseket tenni. Akkor áruld már el kérlek, hogy csodát vársz? Hidd el, hogy megértem a szorult helyzetet, de csak drasztikus lépésekkel fogsz célt érni.
2014. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!