Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet hivatalosan...

Hogyan lehet hivatalosan kitenni a saját nagykorú gyermekemet a lakásomból?

Figyelt kérdés
Mielőtt még azt gondoljátok milyen szülő vagyok, írok róla egy kicsit. 20 éves, nem dolgozik, nem tanul, nem segít itthon. Nagyon csúnyán beszél velünk, sőt a kishúgával is, folyamatosan csavarog, tönkreteszi a házasságunkat, mert az anyukája őt védi, hogy mégis csak a gyereke, már a válásnál tartunk. Köszönöm a segítő válaszotokat! Azért mindennek van határa!
2014. dec. 7. 13:17
1 2 3 4 5 6
 51/59 Bence_ ***** válasza:
100%

Azt kell látnod, elhinned, hogy azt itt hozzászólók tapasztalhattak már ilyet. Pont azért kerültél ebbe a helyzetbe mert a "helyes" megoldás marha távol áll tőled. Ezért is rémisztő,félelmetes, szokatlan.( kívánt rész aláhúzando).

Minden ember életében van ilyen. Van aminek a megoldásában meg te vagy roppant ügyes.

Most egy kicisr azon megy a dilemma, hogy verjünk be egy szeget úgy, hogy közben nem ütünk rá a kalapáccsal.

Nagyon fontos lenne a célodat megtalálni. Mert ha az a cél, hogy legyen a falban valami ami megtartja a képet akkor luk,tipli,csavar és már lehet is fel a kép. De haba cél az,hogy verjünk be egy szeget az csak úgy megy ha rásózunk egyett. Család el van kényeztetve. Gondold végig mi az az alapvető dolog ami kell az élethez. Élelem, víz, levegő, otthon. Ha a többit egy időre megvonod akkor semmi bajuk nem lesz csak veled együtt észhez térnek.

2014. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
Nagyon erdekelne,hogy mit tortent azota? :)
2014. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
NA MI TÖRTÉNT
2014. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:

Mi történt azóta?!


Beszéltem a párommal, semmi értelme nem volt, teljes mértékben védi a nagylányt, mondván - csak az én lányom -, így a válás mellett döntött.

A házat áruljuk, pénzt csak annyit adok, amennyi a megélhetéshez szükséges, nagylánytól mindent megvontam, csak kaja és szállást kap, februárig adtam neki haladékot, hogy kezdjen magával valamit.

Tömören ennyi.

2014. dec. 11. 07:59
 55/59 anonim ***** válasza:
A lakásból kijelenteni úgy lehet valakit, ha két tanú (szomszédok) nyomtatványon igazolják, hogy nem lakik ott. Ha ez nem megoldható, jogcím nélküliként bírósági ítélet felszólítja, hogy 14 napon belül kiürítve hagyja el a lakást. Ha nem megy el, végrehajtó kirakja a holmiját, az önkormányzat kijelenti.
2016. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Mi tortent ?

sikerult megszabadulnod a verszivoktol?

2016. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:

Sikerült, elváltam.

Új életet kezdtem egy másik városban, most boldog vagyok az új párommal.

2016. jún. 7. 18:25
 58/59 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a lányaiddal azóta?
2018. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Tudom régi de remelem boldog vagy.
2023. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!