Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy nem enged zárt...

Normális hogy nem enged zárt ajtónál fürdeni?

Figyelt kérdés

Mikor fürdök, állandóan bemászkál mindenki a fürdőszobába, meg nyitva hagyja az ajtót stb., és már nagyon zavar, de anyu nem engedi, hogy bezárjam addig az ajtót, akárhányszor felhozom, teljesen kiakad, hogy hogy képzelem, nem egyedül élek, meg mi van ha rosszul leszek bent és nem tud senki bejönni... A múltkor megpróbáltam, hogy mégis bezárom, de elkezdett velem üvöltözni hogy mit képzelek magamról. Normális ez szerintetek? Mit tegyek? Már nagyon idegesít, hogy nem bírják ki azt az 5 percet, mindenkinek pont akkor van valami dolga...

15/L



2014. dec. 7. 14:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a "mindenki", ami komolyan szemet szur, mert valahogy ugy erzem, hogy az nem csak veled egynemu embereket takar - javits ki, ha tevedek.

Komolyan visitanak a helyedben, mi tobb, felvetnem, hogy ez mar konkretan csaladon beluli zaklatas. Szoval, nemhogy bezarnam a ajtot, meg ele is tolnam a mosogepet...

2014. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

Hívd át a barátnőidet egyik este és amikor anyuka fürdik, szépen menjetek be egymás után. Vagy rendszeresen akkor járj nagy wc-re, mikor fürdik.


Egyébként nagyon nem normális.

2014. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 mantis religiosa ***** válasza:
91%

1. Ha bármely családtagom rosszul lenne, simán betörném a fürdőszoba ajtaját. Gondolom nálatok sem páncélból van.


2. Ha rosszul is leszel, vagy nem veszik észre, ha eszméletlen vagy, ha pedig nem úgyis kiabálni fogsz.


3. Esetleg megpróbálhatod megkérni a szüleidet, hogy szereljenek fel egy zuhanyfüggönyt, nem egy ökör ára, viszonylag egyszerű felszerelni is.


4. Ha nem marad más lehetőség, amit már előzőek is javasoltak, járkálj be Te is amikor ők bent vannak, majd csak alakul valahova a helyzet, végszükség esetén kérdezz meg egy gyermekvédelmist, hátha ők oda tudnak hatni a családtagjaidnak.

2014. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon rossz lehet neked, mert gondolom szégyenlős vagy és ez így nagyon kényelmetlen.

Az első dolog ami eszembe jutott hogy a környékünkön volt egy fiatal lány akit a fürdőkádban találtak meg a szülei szénmonoxid mérgezés miatt holtan. A szomszéd településen szintén a fürdőszobában halt meg egy srác szinmonoxid miatt. Lehet hogy ezért aggódik.

A helyedben azért nem hagynám ennyiben. Kulcsra nem zárnám a fürdőt, hanem fölcelluxoznék az ajtóra egy "Foglalt, ne zavarj!" és annak a hátoldalára egy "szabad" felíratot. Ha bemész, akkor a foglaltra fordítotd a táblát és kész. Ja! és beszéld meg anyukáddal hogy ha ennyire retteg vegyetek a fürdőbe egy szénmonoxid riasztót.

2014. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%

van zuhanyfüggönyötök? nem átlátszó?

az segíthet valamennyit

megértem a próblémádat,ahogy a többi ember is , csak anyukáddal sajnos nem sok mindent tudsz kezdeni ha neki ez normális, hogy betörünk a másik intimszférájába..

2014. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
18%
Van már barátod? Ha van, őt is elhívhatnád és ki be mászkálnátok a fürdőben amíg anyukád fürdik. Ha nálatok aludna a barátod ő sem csukhatná magára az ajtót?
2014. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
63%

Beteges, és hihetetlen is...


Ilyen van?


:o

2014. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%
Mi sosem zártuk KULCSRA a fürdőszobát, pont azért, mert bármi történhet. Viszont soha senki nem lépett be olyankor a fürdőbe. Ha egyikünk sokat időzött a fürdőkádban, akkor egy "Minden rendben?" kérdés azonnal megoldott mindent az ajtón kívülről. Elég durva, hogy ennyi személyes teret sem hagynak neked.. miért nem jársz fürdeni akkor, amikor még/már alszanak? Azt sem lehet?
2014. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
8%
sztem túl prüd vagy. nálunk is anyu bejön, nővérem is fürdés közben és nem vagyunk szégyenlősek. volt hogy akkor masztiztam amikor anyu bejött és nem csináltunk belőle nagy ügyet. hihetetlen milyen emberek vannak itt, akik mindenért már kiakadnak. és régen szted faluban mi volt amikor nem volt bojler meg fürdőszoba??
2014. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
82%

17voltam,nem mehettem "szórakozni",nem fiúzhattam,nem fürödhettem,és WC-ZHETTEM!!! zárt ajtónál. Ja,és nem aludhattam csukott ajtónál..

Egyszer vagy kétszer bezártam a füri ajtót,édesanyám meg kitépte,és nemis volt rajta zár többet..

18 éves korom előtt 2hónappal elköltöztem nagymamához,és onnan jártam suliba,később egyetemre,és dolgozni..

onnnan albérletbe,most pedig saját lakásba,férjjel az oldalamon..

Mai napig nem tudom az okát,a szüleimmel a költözés után majdnem egyévig olyan volt a viszony,hogy havi egyszer beszéltünk telefonon,fél évig nem is találkoztunk..

Azóta minden elfelejtődött,érdekes..

Most az öcsém 13éves,ő éjfélig lent mászkál,csukott ajtónál,alszik,öltözik,fürdik és csajozik. Lógott a suliból,majdnem osztályt kellett ismételnie. Nem értem nekem miért volt borzalom a gyerekkorom..

2014. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!