Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy nem enged zárt...

Normális hogy nem enged zárt ajtónál fürdeni?

Figyelt kérdés

Mikor fürdök, állandóan bemászkál mindenki a fürdőszobába, meg nyitva hagyja az ajtót stb., és már nagyon zavar, de anyu nem engedi, hogy bezárjam addig az ajtót, akárhányszor felhozom, teljesen kiakad, hogy hogy képzelem, nem egyedül élek, meg mi van ha rosszul leszek bent és nem tud senki bejönni... A múltkor megpróbáltam, hogy mégis bezárom, de elkezdett velem üvöltözni hogy mit képzelek magamról. Normális ez szerintetek? Mit tegyek? Már nagyon idegesít, hogy nem bírják ki azt az 5 percet, mindenkinek pont akkor van valami dolga...

15/L



2014. dec. 7. 14:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
63%
29- vannak kultúrnépek, akik az ürítést és a tisztálkodást, ha megtehetik, egyedül végzik.
2014. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
20%

31: én a magam részéről még akkor se megyek be lehetőleg a fürdőszobába, ha a gyakorlatilag átlátszatlan, zárt zuhanykabinban zuhanyozik egy családtagom.


Ennek ellenére szerintem nevetséges és korlátolt kijelentés az, hogy attól lesz valaki kultúrnép, hogy egyedül fürdik és zárt ajtó mögött pisil.

2014. dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
63%
Én azt mondtam, vannak kultúrnépek, akik ezeket az intim dolgokat lehetőleg elvonulva végzik.
2014. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
25%
Tudod utolsó, számomra nem az jelenti a kultúrát, hogy zárt ajtó mögött wc-zek, meg tusolok.Dehát nem vagyunk egyformák :-)
2014. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
63%
Engem is nagyon zavar, hogy mindenki állandóan bejárkál, wczik, fogat mos és baromira nem érdekel senkit, hogy az ember magánszférára vágyik...
2015. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!