Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ha hétköznapra esik...

Anyukák, ha hétköznapra esik a szabadnapotok, akkor viszitek a gyereket oviba vagy otthon van veletek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, én nem értem a kérdésedet. Az óvoda egy intézmény, ahol a szombat, vasárnap, és ünnepnapok a szabadnapok. A többit igazolni kell, ha hiányzik a gyerek.

Az én szabadnapomnak semmi köze az óvodához, hétvégén sem viszem, ha olyan munkarendben dolgozok, hogy mennem kell.

2014. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Itthon van, ha pedig elintézni valóm van délre megyek érte.
2014. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nálunk nem kell igazolni, ha hiányzik.
2014. dec. 17. 18:57
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a hétvégém mindig szabad, tehát hétköznap dolgozom, viszont ma is és hétfőn is szabadságon voltam, és mindkét nap vittem a fiamat oviba.
2014. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, miért ne kéne akkor oviba vinni.
2014. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Épp a minap voltam az oviban szülői értekezleten. Ott az óvónénivel beszélgettünk egy csomót, és ez a téma is pont felmerült. Ő sokkal értékesebbnek tartja ilyen esetben azt az időt, amit a gyermek az anyukájával tölt. Nem mai csirke pedig, van némi tapasztalata a dologban. Mellesleg én is így gondolom.
2014. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha en itthon vagyok, a gyerek is. Eszembe sem jutott, hogy elvigyem ilyenkor.
2014. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Én mától szabin vagyok.Ment oviba,nekünk dolgunk volt.Jövőre iskolás lesz,fontos is,hogy menjen.Két ünnep között nálunk van ügyelet,természetesen nem megy,mert itthon leszünk mindketten.Miért merült fel benned a kérdés?
2014. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen beviszem, ahogy a férjemnek meg a gyereknek a hétvége, úgy nekem is jár egy nap nyugi.
2014. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Viszem oviba. Ne szokjon hozzá, hogy ok nélkül "lóghat". Az ovi az ő "munkahelye" ahova be kell járni akkor is, ha nincs kedve, vagy épp nekünk szabadnapunk van.
2014. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!