Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értethetném meg velük,...

Hogy értethetném meg velük, hogy az nem az ő hibájuk, amivel én pénzt keresek?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok és egy tehetős férfi támogat anyagilag. A lakásom és az autóm is tőle van, meg igazából ha ő nincs, ma valószínűleg nem élnék ilyen életszínvonalon.

Most ne gyertek azzal, hogy így milyen jövőm lesz, eldob majd, k..va/ri.anc/luxusprosti vagyok, stb. Mert ez egyáltalán nem érdekel.


Eddig ezt sikerült a családom előtt titokban tartani, de most kiderült és nem tudom, mihez kezdjek.

Apa anyát hibáztatja ezért, Ő pedig saját magát, mert hogy nem tudtak nekem mindent megadni és hogy erre kényszerültem az ő hibájukból.

Ráadásul itt a Karácsony is és szeretném, ha nem lenne ennyire feszült a levegő.


2014. dec. 22. 11:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem tudod megértetni és elfogadtatni velük, ezt egy normális szülő gyomra soha nem veszi be. Nekem is két korodbeli lányom van. Egyik dolgozik, másik egyetemre jár, de normális partnerkapcsolatban él mindkettő. Szülőként a #5-nek maximálisan igazat adok.

Annyit tehetsz, hogy a szüleid előtt kerülöd a témát. Inkább menj el otthonról, amikor felhozzák.

2014. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

"20 éves egyetemista lány vagyok és egy tehetős férfi támogat anyagilag. A lakásom és az autóm is tőle van"


Bocs, de eddig a szüleid azt hitték, hogy az egyetemen osztogatják a lakásokat meg az autókat???!

2014. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
82%
Engem is elszomorítana, ha ilyen olcsó lenne a lányom. Mennyibe kerülsz egy hónapra? Mi van ebben benne? Ilyesmiken gondolkodnék, és igenis magamat okolnám, hogy a lányom nem tartja többre magát havi pár száz ezernél vagy még annyira se. Szánalmasnak és megalázónak érezném, hogy a nevelésem csak idáig futotta és sosem bocsátanám meg magamnak, hogy nem jöttem rá előbb és nem akadályoztam meg, hogy kur va legyen belőle. Akár luxus, akár nem, akkor is egy kur va, semmi több. Ha 20 év alatt nem tudom a gyerekemnek megtanítani, hogy nem a menő autótól és lakástól lesz egy ember őszintén és igazán boldog és nem érinti meg a lelkét, hogy pénzért eladja a testét, akkor az az én hibám. Nevelési csőd.
2014. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
24%
10. Egy okos nő aki kihasználja hogy fiatal, nem fekszik össze minden jött-menttel és meg tud magának teremteni egy egzisztenciát ennyi. Tudod lehet gyárban melózni nettó 70000 ft-os fizuért és büszkék lenni az erkölcsös életvitelünkre, de ebből nem igazán tudsz megélni vagy házat,autót venni vagy kihasználni a lehetőségeket és jó színvonalon élni.
2014. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy nem tudod majd megértetni velük, ezen ne is gondolkodj, hiszen egy szégyen vagy számukra.

Karácsonykor legyél csendben, és süsd le szépen a szemed, kerüld ezt a témát. Szeretni szeretnek, hiszen mégiscsak a lányuk vagy, te is mutasd ki irántuk.

2014. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%
14-es: van, akinek az erkölcsös élet, büszkeség a fontos, van akinek a saját nagy ház és autó. Nem vagyunk egyformák ebben sem. Inkább élném le az életem albérletben, mint hogy prosti legyek, de mások vannak, akik ezt megteszik, így marad az egyensúly a világban. Neki ez az élet jó élet, én kinyírnám magam, ha a testében ébrednék holnap reggel. A tükörbe nem bírnék belenézni. Ő meg valószínűleg sírvafakadna, ha bennem ébredne és rájönne, hogy csak havi 300 ból élünk ketten a férjemmel, gyereket nevelünk, és nincs limó a ház előtt.
2014. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
63%

# 14-nek


"kihasználni a lehetőségeket"


Ahhan. tudod, mindenki magából indul ki. Te nyilván egy sörért már letérdeltél a diszkóban.

2014. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
28%
17. B**** vagy ezért tartasz ott ahol vagy. Na mindegy nem is reagálok erre mert olyan roppant mód sötét vagy hogy a szavak alapvető jelentésével nem vagy tisztába.
2014. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
55%

mégis mi a prosti, ha nem ez?

pénzért fekszik le mással, árulja a testét, ez pedig független attól, hogy hány pasival fekszik össze, a pénz a lényeg a szexért cserébe


egyébként kamu a kérdés, a kérdező néhány havonta kirakja ugyanezt a kérdést, majdnem szóról szóra, vagy tényleg ennyire elkeserítő a valóság, hogy valaki egy házért és autóért cserébe árulja a ...-ját


én is egyetemista lány vagyok, de soha az életben meg nem fordulna ilyesmi a fejemben, szembe hánynám magam, ha ilyesmit tennék, fujj, még belegondolni is undorító

2014. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
44%

Az a poén, hogy nagyon sokan játsszák itt az erkölcscsőszt, de az igazság az, hogy ezekből kb 80 százalék a kutyának se kéne.Nekik nem venne kocsit meg lakást senki.Innen ered a nagy becsületesség meg büszkeség, mert ugye nekik is kell egy sovány vigasz.

Nézd Kérdező, tényleg nem egy szuperjó ötlet amit csinálsz.Mondjuk én nem nevezlek prostinak, mivel a prosti mindenkivel lefekszik, akivel lehet, míg a Kérdező csak egy pasit tart fent.De szerintem sokkal jobb ötlet lenne, hogyha mondjuk elvetetnéd magad egy pénzes pasival.Mindjárt más színezete lenne a dolognak, és a szülők is jobban megértenék.Én megértelek, hogy nem akarsz 80ezerért dolgozni.

2014. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!