Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha a 17 éves...

Hogy fogadnátok, ha a 17 éves lányotok ilyet találna ki? Támogatnátok?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány. Sosem tűntem ki a tömegből, mindig én voltam az, aki "elveszett" a barátnői mellett, de ezen most változtatni szeretnék. Eddig sosem költöttem vagyonokat a ruháimra, mert nem éreztem szükségét, de most szeretném felújítani a ruhatáramat, külföldi boltokból vásárolni, amik tényleg nem New Yorker minőségűek és lecserélni az együtteses pólókat, bő pulcsikat nőiesebb dolgokra.

A tornacipőimet szeretném magassarkúakra cserélni (15 cm-es sarkú cipőben is bénázás nélkül tudok járni) és kipróbálnám, milyen a műszempilla is (a 3D-s, nem a soros, tincses).


Már néztem pár oldalt, ahonnan rendelhetnék, csak néhány nem szállít Magyarországra, így mondjuk úgy csinálnám, hogy apa, vagy a nagynéném címére mennének a csomagok, ők pedig továbbküldenék nekem.


2014. dec. 28. 15:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem saját magad miatt akarsz változni? Miért a fiúk miatt?

Másrészt, attól még hogy belebújsz pár számodra idegen ruhába, még ugyanaz a lány fogsz maradni, mint előtte. Az önbizalomnövelést nem itt kell kezdeni, és pláne nem mások által kell szert tenni rá. Ha a a külsőségekből próbálod felépíteni az önbizalmat és nem saját magadból, akkor az olyan lesz mint egy kártyavár: az első negatív kritika összedönti.


Sokkal-sokkal mélyebbről kéne elkezdeni.

2014. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szerintem boltból vásárolj inkább. a new yorkeresek nem olyan szar minőségűek szerintem. lehet egy komoly üzletasszonynak nem onnan kéne öltözködnie, de egy 17 éves lánynak, aki be is vallja, hogy még nincs meg annyira a saját stílusa, felesleges drága dolgokat venni.

meg mostmár mindig magassarkúban akarsz járni, vagy mi?

szerintem vegyél pár csini nadrágot, meg felsőt, amit tudsz több mindennel hordani.

ha van pénzetek rá, miért ne.

de én akkor is inkább felpróbálnám a boltban, netről sokszor lutri vásárolni.

de jól gondolod végig miket akarsz, mert ha van pénzetek, akkor se örülnének a szülők ha 2 havonta váltogatnád majd a stílusod.

szerintem ez túl nagy változás hirtelen. műszempilla, meg magassarkú. a tornacipő meg bő pólók helyett.

te tudod..

ha nem álltok jól anyagilag, akkor várd ki a nyarat, amíg tudsz nyári melózni.

amúgy én is sokat változtam, az évek folyamán, de nem hirtelen váltás volt, hanem mindig amikor új ruhát vettem, akkor kicsit nőcisebb lett, mint a korábbiak.

érthető az igényed, csak egyszerre kicsit sok.

tetszeni akarsz valakinek?:)

19l

2014. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ez egy újabb kamukérdés, amit ugyanaz a szerencsétlen egyén tesz fel, mint az összes többit, amiben egy 16-17 éves gazdag lányka írogat ugyanebben a stílusban, de ettől elvonatkoztatva válaszolok azért:


Teljes mértékben támogatnám a stílusváltást, de a műszempilláról megpróbálnám lebeszélni, és a mindennapos magassarkúban járást nem engedném, mivel nem egészséges. Nem csak tornacipők és magassarkúak léteznek, van ám átmenet is, és azok között is találni csinosabb darabokat.

2014. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
58%

Ha már a fiúknak akarsz tetszeni, akkor itt egy jó tanács, férfiként.

A legtöbb férfit pontosan semmennyire sem érdekli külön, hogy milyen szempillád van. Sőt, ha kiderül, hogy mű (ami kiderül, mert ez olyan, mint a festett fekete haj: azonnal látszik, hogy festett), az elég nevetségessé teszi a nőt. Legalábbis az én szememben.

2014. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!